reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny dziś mam okropny dzień. Od rana wymiotowałam już 3 razy. Cały dzień praktycznie przeleżałam.
Czy któraś z Was też wymiotuje ? Czy powinnam się tym martwić ? Prędzej tylko ciągle mnie mdliło.
ja poprzednią ciążę wymiotowałam każdego dnia po kilka lub kilkanaście razy dziennie. na porodowce jeszcze 3 razy. Mały urodził się zdrowy.
nie masz się czym martwić tylko módl się, żeby trzymało Cię krótko [emoji5]
 
reklama
Ja mieszkam w UK i tu będę się leczyć [emoji847] w Polsce będę najprawdopodobniej za 2tygodnie . W Słupsku byłam kilka razy u dr Cichego, bardzo fajny lekarz. Poza tym w Invicta bo my do invitro się przygotowywaliśmy ale tamtej ginekolog nie polecam .
No ja prowadzę ciążę u Kamila cichego.. Invicte też znam i też miałam stycznosc z doktor januszkiewicz ona mi prowadziła dwie ciążę które straciłam też nie polecam
 
Ja będę jutro szła do rodzinnej i będę prosić. Ciekawe czy da czy będzie kręcić nosem
Moja w ogole nie kręciła. Zapytała dlaczego bym chciala zrobic te badania, powiedziałam jej, że jestem w ciąży. Tylko sprawdzała, na które z nich moze mi wystawić skierowanie. Na koniec jeszcze zapytała, jak się czuje i życzyła wszystkiego dobrego :)
Mam nadzieję, że Tobie też się ktoś porządny trafi :)
 
Współczuję serdecznie, nie mniej jednak moim zdaniem to normalny stan😉 mnie mdli non stop,ale zazwyczaj kończy się na odruchu wymiotnym,bo szybko staram sie czegoś napić lub zagryźć. Póki co tylko raz mi się nie udało 😅

ja poprzednią ciążę wymiotowałam każdego dnia po kilka lub kilkanaście razy dziennie. na porodowce jeszcze 3 razy. Mały urodził się zdrowy.
nie masz się czym martwić tylko módl się, żeby trzymało Cię krótko [emoji5]
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź 😘
Prędzej też tak miałam, że mdłości mogłam zajeść i było lepiej, ale dziś to zupełnie inna sytuacja.
 
Moja w ogole nie kręciła. Zapytała dlaczego bym chciala zrobic te badania, powiedziałam jej, że jestem w ciąży. Tylko sprawdzała, na które z nich moze mi wystawić skierowanie. Na koniec jeszcze zapytała, jak się czuje i życzyła wszystkiego dobrego :)
Mam nadzieję, że Tobie też się ktoś porządny trafi :)
Super wsumie mam bardzo dobra lekarz rodzinna ona mi wystawiła po stratach skierowanie do genetyka na nfz i do hematologa... Nigdy nie kręciła nosem.. Oby teraz też tak było
 
reklama
Dzień dobry.
Ja po wizycie- jest serduszko, bije [emoji3590] wiek z USG identyczny jak z OM- termin 11.09.
Fasolka ma 1 cm i wygląda na to że wszystko dobrze. Następna wizyta 10.02 do tego czasu tona badań i jeśli dalej będzie git to idę na L4. Muszę porozmawiać w pracy [emoji6]
Moja fasolka tydzień temu miała 1cm 😍
@Lily2389 jak tam sytuacja z grupa prywatna ? Administracja coś działa z tematem ? :)
Zbieram listę, i nie wiem czy nie wstrzymać się jeszcze bo jest jeszcze parę osób niepewnych co do ciąży i nie chciałabym żeby ktoś czuł się odrzucony 🙂
Ja dzisiaj 8+1, ale zaczęło lecieć, następna wizyta 07.02 i wtedy dowiem się co dalej z prenatalnymi 🙂
 
Do góry