reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Uff jaka ulga, jestem po wizycie. Człowieczek ma 3mm, serduszko bije, termin z usg 19.09 🥰.
 

Załączniki

  • 5f1af0ec-0006-4d34-86f7-784e2f8b4522.jpg
    5f1af0ec-0006-4d34-86f7-784e2f8b4522.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 67
Mi najbardziej przeszkadza zapach oleju od frytek. Ostatnio miałam ochotę na fastfooda weszliśmy a jak poczułam ten smród to aż wszystko miałam w gardle. Tak samo mam jak przechodzę gdzie koło miejsca gdzie robią frytki. Tragedia. W domu robimy w piekarniku i jest luzik.
 
Mi najbardziej przeszkadza zapach oleju od frytek. Ostatnio miałam ochotę na fastfooda weszliśmy a jak poczułam ten smród to aż wszystko miałam w gardle. Tak samo mam jak przechodzę gdzie koło miejsca gdzie robią frytki. Tragedia. W domu robimy w piekarniku i jest luzik.
To ja z kolei mam fazę na frytki, mogłabym je ciągle jeść i to właśnie takie z oleju :D
 
reklama
Do góry