reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Mój ma dwa i już nie chodzi na drzemki w ciągu dnia, czasem mu się zdarzy ale rzadko, ponoć spi w żłobku , nie wiem co te panie robią że tam śpi 😆 W domu to wulkan energii
Jak pracowałam w żłobku to wszystkie dzieci spały :D jakoś samo to szło :D
Idę sprawdzić ba laptopie, bo na tel nie mam dołącz.
 
Mój ma w kwietniu 3 lata, i drzemek już od jakiś dwóch miesięcy nie ma wcale. Chodzi do przedszkola ale w kratkę bo ciągle odsyłają dzieci, i choruje. W przedszkolu rzadko się zdarzało że szedł spać, raczej wcale.
Ja pracuję w żłobku, właśnie jesteśmy w trakcie drzemki - na 13 dzieci zostało jedno do uspania, jak ktoś już napisał wcześniej, jakoś idzie :) część śpiochów sama się kładzie na leżak, część trzeba wyskakać na poduszce do usypiania, część dolulac, są ewenementy które nie śpią wcale, ale na szczęście nie dziś :D

Grupa zamknięta, wszedł mi link ale nie ma opcji dołącz, pisze z telefonu z przeglądarki ;)
 
reklama
Do góry