reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

G

guest-1675184289

Gość
Hej kobietki! Dziś zobaczyłam magiczne dwie kreski.
Termin wyskakuje mi na koniec sierpnia/początek września 2023 więc postanowiłam utworzyć nowy wątek.
Na razie witam się nieśmiało, wiem, że to początek i może być różnie, ale jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będziemy się wzajemnie wspierać podczas ciąży, jak i po niej.
Bez hejtu, krytyki, po prostu na luzie.

Czekam na Was:)
 
reklama
Hej, ja dopiero staram się o swojego wrześniaka. Mimo problemów w pracy i dość ciężkiej stracie w lutym tego roku. Dziecko zmarło w moim brzuszku, stojąc nad grobem miałam takie uczucie, że czeka na rodzeństwo ❤️ życzę dużo zdrówka i mam nadzieję, że doczekasz szczęśliwego rozwiązania ❤️
Mimo wszystko jestem już troszkę doświadczona w aspekcie ciąży, badań i innych kwestii związanych z ciążą. Chciałabym także poznać inne sugestie związane z tym tematem od innych mam. Mam nadzieję, że pozwolisz mi dołączyć i będę mogła ewentualnie jakoś pomóc 😀
 
Hej, ja dopiero staram się o swojego wrześniaka. Mimo problemów w pracy i dość ciężkiej stracie w lutym tego roku. Dziecko zmarło w moim brzuszku, stojąc nad grobem miałam takie uczucie, że czeka na rodzeństwo ❤️ życzę dużo zdrówka i mam nadzieję, że doczekasz szczęśliwego rozwiązania ❤️
bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Również mocno trzymam kciuki za Twoje przyszłe maleństwo ❤️
 
Mimo wszystko jestem już troszkę doświadczona w aspekcie ciąży, badań i innych kwestii związanych z ciążą. Chciałabym także poznać inne sugestie związane z tym tematem od innych mam. Mam nadzieję, że pozwolisz mi dołączyć i będę mogła ewentualnie jakoś pomóc 😀
hej, jeśli dopiero się starasz o dziecko to może lepiej będzie jeśli dołączysz do grupy Staraczek - są tam dziewczyny na każdym etapie starań, te które dopiero cóż zaczynają ale i te, które starają się od lat. Niestety także te po stratach. Nieoceniona skarbnica wiedzy.
 
Hej dziewczyny tak trochę się wtrące 😚

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam cudownie spokojnych dziewięciu miesięcy 😚 cieszcie się ciąża, bo niby to 9 miesięcy ale zleci Wam bardzo szybko. I oby było was na wątku jak najwięcej 😚

Pamiętam jak w lutym zobaczyłam na teście dwie kreski, a dziś te kreski leżą w łóżeczku i mają już 3 miesiące.
I też już myślę jak szybko ten Michał rośnie.

Powodzenia 😚
 
Hej kobietki! Dziś zobaczyłam magiczne dwie kreski.
Termin wyskakuje mi na koniec sierpnia/początek września 2023 więc postanowiłam utworzyć nowy wątek.
Na razie witam się nieśmiało, wiem, że to początek i może być różnie, ale jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będziemy się wzajemnie wspierać podczas ciąży, jak i po niej.
Bez hejtu, krytyki, po prostu na luzie.

Czekam na Was:)
U mnie dokładnie to samo przełom sierpnia i września.
Dziewczyny na sierpniowkach już na innym etapie dlatego się chętnie tu rozgoszczę.

Mama styczniaka 2006 i lutowej 2022 ❤️
 
Mimo wszystko jestem już troszkę doświadczona w aspekcie ciąży, badań i innych kwestii związanych z ciążą. Chciałabym także poznać inne sugestie związane z tym tematem od innych mam. Mam nadzieję, że pozwolisz mi dołączyć i będę mogła ewentualnie jakoś pomóc 😀

To chyba nie jest wątek dla Ciebie. Są wątki po poronieniu, staraczki, kreski - do wyboru do koloru dla dziewczyn nie będących w ciąży. Autorka ma już jedno dziecko więc raczej wie sporo ciąży, porodzie i noworodku
 
@Otylia. super, ze już ktoś poza mną tu jest😀

To będziecie tez mieli mała różnice wieku, ja mam roczna córeczkę.
Ale rozumiem, ze w takim razie masz także starszego pomocnika:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry