reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny! Chciałabym się z Wami przywitać ☺️ bardzo chcę do Was dołączyć bo czuje ze potrzebuję kontaktu z dziewczynami w podobnym stanie. U mnie dopiero etap dwóch pozytywnych testów ciążowych (dziś ide do ginekologa potwierdzić ciąże) termin wychodziłby na 26.09. Mam już córeczkę, która w październiku skończy 3 latka. Trzymajcie za mnie kciuki! 😄
 
Hej dziewczyny! Chciałabym się z Wami przywitać ☺️ bardzo chcę do Was dołączyć bo czuje ze potrzebuję kontaktu z dziewczynami w podobnym stanie. U mnie dopiero etap dwóch pozytywnych testów ciążowych (dziś ide do ginekologa potwierdzić ciąże) termin wychodziłby na 26.09. Mam już córeczkę, która w październiku skończy 3 latka. Trzymajcie za mnie kciuki! 😄
ooo to mi wychodzi termin 27 września ❤️
 
Najlepsze jest to że ja mam termin koło tego 14-15 września wstępnie. A ja mam urodziny 27 września (tez mama ze mna termin miala cos koło 17 września) i moja babcia była urodzona 27 września :D Kto wie może znów historia się powtórzy i będzie trzecie pokolenie z 27 września :)
Wszystko mozliwe . Nie wiadomo kiedy dzieciatko bedzie chcialo sie pchac na swiat :D
 
reklama
Hej dziewczyny! Chciałabym się z Wami przywitać ☺️ bardzo chcę do Was dołączyć bo czuje ze potrzebuję kontaktu z dziewczynami w podobnym stanie. U mnie dopiero etap dwóch pozytywnych testów ciążowych (dziś ide do ginekologa potwierdzić ciąże) termin wychodziłby na 26.09. Mam już córeczkę, która w październiku skończy 3 latka. Trzymajcie za mnie kciuki! 😄
@aniaslu Cię doda do prywatnego wątku to dam Ci znać z linkiem. :)
 
Do góry