reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Udałam się na oddział, macica czysta, nic nie ma. Najprawdopodobniej biochemiczna. Jutro musi potwierdzić ordynator i chyba bez czyszczenia do domu. Będziemy się starać dalej, dziękuje dziewczyny, na przyszłość będę mądrzejsza ❤️ Powodzonka
powodzenia w dalszym staraniu dla Ciebie ❤️😇
 
Cześć dziewczyny. Wbijam do Was z ogromnym strachem bo jestem po jednej stracie w 11tyg serduszko przestało bić, długie starania i jest kolejna nadzieja. Dziś po wizycie serduszko bije, całe 4mm i termin z miesiączki na 21 września. Dostałam odrazu duphaston tak na wszelki wypadek. Czuję się gorzej niż w pierwszej ciąży, okropnie bolą piersi i mdłości. Na szczęście dostałam już w poniedziałek tabletki Xonvea- są rewelacyjne na te objawy, przynajmniej mogę coś zjeść:)
 
Udałam się na oddział, macica czysta, nic nie ma. Najprawdopodobniej biochemiczna. Jutro musi potwierdzić ordynator i chyba bez czyszczenia do domu. Będziemy się starać dalej, dziękuje dziewczyny, na przyszłość będę mądrzejsza ❤️ Powodzonka
Strasznie mi przykro :(
Nie miej do siebie pretensji, bo skąd mogłaś wiedzieć, tutaj na forum same wyjadaczki po niejednej ciąży i poronieniu. Ty zrobiłaś wszystko co w twojej mocy, skontaktowałaś się z lekarzem, a to, ze lekarz podjął głupią decyzję to nie Twoja wina.
Trzymaj się mocno! :)
 
reklama
Do góry