reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
doskonałe rozumiem i mocno wierzę że będzie w koncu dobrze :)
Oby tak było, dziękuję.
Na tą chwilę byłam już 5 dni w szpitalu bo pojawiło się plamienie, teraz mam leżeć odpoczywać i myśleć pozytywnie. Na szczęście na usg jest już zarodek z bijącym serduszkiem ❤
Najgorszy jest ten strach.
 
Oby tak było, dziękuję.
Na tą chwilę byłam już 5 dni w szpitalu bo pojawiło się plamienie, teraz mam leżeć odpoczywać i myśleć pozytywnie. Na szczęście na usg jest już zarodek z bijącym serduszkiem ❤
Najgorszy jest ten strach.
Rozumiem. Ciezko myśleć pozytywnie kiedy z tyłu głowy głosik ciągle przypomia co sie działo porzednio. Też jestem na etapie proby pozytywnego myślenia. Zwłaszcza że bardzo długo mimo leczenia inseminacji stymulacji nie udawało się. I ten dystans wewnątrz żeby sie za bardzo nie cieszyć i nie wybiegać myślami do przdodu..
niemniej jednak mam jakieś pokłady nadziei i przekonania że w koncu sie uda! :)
 
Rozumiem. Ciezko myśleć pozytywnie kiedy z tyłu głowy głosik ciągle przypomia co sie działo porzednio. Też jestem na etapie proby pozytywnego myślenia. Zwłaszcza że bardzo długo mimo leczenia inseminacji stymulacji nie udawało się. I ten dystans wewnątrz żeby sie za bardzo nie cieszyć i nie wybiegać myślami do przdodu..
niemniej jednak mam jakieś pokłady nadziei i przekonania że w koncu sie uda! :)
Trzymam mocno kciuki, musi być dobrze 😊😊 wrzesień będzie dla nas szczęśliwym miesiącem 🙂
 
reklama
Do góry