reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
nie miałam żadnych objawów :)
Jeśli masz objawy to prawdopodobnie beta jest już na plus. Objawy wytwarzają się wtedy kiedy rośnie beta HCG nie wcześniej;)
Wiesz jestem prawie rok po 1 ciąży i serio nie pamiętam jakie miałam objawy ten czas tak szybko mija 🙈🙈
Ale mam mdłości i lekkie wymioty ale lekko mnie brzuch boli, pamiętam że w 1 rzygałam jak kot ale od kiedy nie pamietam i mnie piersi bolały a teraz brak bólu piersi @ za 3 dni .
Ten brzuch mnie niepokoi . Ale wiadomo też to może być pms chociaż tydzień po owulacji straszne nudności 🙈
A miałam bardzo bolesna .
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś przed terminem @ miala jakieś objawy i wyszły 2 kreski 😊 ?
Ja to w każdym cyklu starań przed pierwszą ciążą (a wtedy poł roku się staraliśmy) sobie wmawiałam, ze mam objawy, a później dostawałam okresu :D pamiętam, ze wtedy poszłam po sukienkę na ślub znajomych i weszłam do jakiegoś sklepu w galerii i strasznie mi zaśmierdziało cebula, ale to tak ze musiałam wyjść i to mnie naprowadziło, żeby zrobić test, ale byłam dosłownie chyba dzień przed okresem.
A w tej ciąży to nie miałam żadnych. Zrobiłam test, bo chciałam się dowiedzieć czy mogę się napić wina na wigilii, ale nie nastawiałam się zupełnie, a tu jednak niespodzianka :)
 
Ja to w każdym cyklu starań przed pierwszą ciążą (a wtedy poł roku się staraliśmy) sobie wmawiałam, ze mam objawy, a później dostawałam okresu :D pamiętam, ze wtedy poszłam po sukienkę na ślub znajomych i weszłam do jakiegoś sklepu w galerii i strasznie mi zaśmierdziało cebula, ale to tak ze musiałam wyjść i to mnie naprowadziło, żeby zrobić test, ale byłam dosłownie chyba dzień przed okresem.
A w tej ciąży to nie miałam żadnych. Zrobiłam test, bo chciałam się dowiedzieć czy mogę się napić wina na wigilii, ale nie nastawiałam się zupełnie, a tu jednak niespodzianka :)
No ja właśnie byłam w toalecie w sumie to biegłam 🤢 i czuje klucie w dole podjadę do rossmana kupię test w sumie to już mogłoby coś pokazać ciekawość skąd te wymioty .
Ja o 1 ciążę 6 lat w tym 1 poronienie i chce od razu drugie 😊
 
reklama
Do góry