reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry. Z tego co widzę to już grupa zamknięta. Ale może dołączycie jeszcze mnie? Ładnie proszę😀. Z miesiączki mam 8+5, a z USG 7+5. Ale miałam długie cykle. Mam już jedną córkę 7 lat 😀
 
Dzień dobry. Z tego co widzę to już grupa zamknięta. Ale może dołączycie jeszcze mnie? Ładnie proszę😀. Z miesiączki mam 8+5, a z USG 7+5. Ale miałam długie cykle. Mam już jedną córkę 7 lat 😀
Ja właśnie zaczęłam 8tydzien jutro mam drugi termin u ginekologa jak byłam pierwszy raz to był 5tydzien
 
Dziewczyny, ja chyba nie jestem nadal dodana, bo mi się wyświetla jak na screenie. Jeżeli jednak jestem, to czy ktoś mógłby mnie oznaczyć w poście, żebym mogła otworzyć bezpośrednio wątek? Teraz w ogóle nie pojawia mi się on na liście obserwowanych. Dziękuję :)
1675632423864.png
 
Dziewczyny, ja chyba nie jestem nadal dodana, bo mi się wyświetla jak na screenie. Jeżeli jednak jestem, to czy ktoś mógłby mnie oznaczyć w poście, żebym mogła otworzyć bezpośrednio wątek? Teraz w ogóle nie pojawia mi się on na liście obserwowanych. Dziękuję :)
Zobacz załącznik 1492788
Zobacz czy to na pewno ta grupa, ta ze zdjęcia to chyba 2022? Poszukaj 2023 :) ja tak tydzień do 2022 prośbę wysyłałam 😁
 
Dziewczyny, ja chyba nie jestem nadal dodana, bo mi się wyświetla jak na screenie. Jeżeli jednak jestem, to czy ktoś mógłby mnie oznaczyć w poście, żebym mogła otworzyć bezpośrednio wątek? Teraz w ogóle nie pojawia mi się on na liście obserwowanych. Dziękuję :)
Zobacz załącznik 1492788
@Haynee86
To nie jest grupa tylko dział. Musisz wejść przez link który Ci na prywatnym wątku wysłałam. Jeśli się tam nie udzielasz to i powiadomienia nie przychodzą. (widziałam że udzielałaś sie i wtedy przychodzily pewnie)
 
Hej, dołączam i ja z terminem na koniec września :) To będzie moje drugie dziecko z tego miesiąca, podobnie jak ja sama ;)
Dzień dobry. Z tego co widzę to już grupa zamknięta. Ale może dołączycie jeszcze mnie? Ładnie proszę😀. Z miesiączki mam 8+5, a z USG 7+5. Ale miałam długie cykle. Mam już jedną córkę 7 lat 😀
OK, jeszcze was dodam.
 
reklama
Do góry