reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny,
Jak coś to ja pamiętam o Was. Także jak będę miała link to wyślę wam w wiadomości prywatnej i dam znać tutaj :)
@kamcia922
@Wielomam@
@mamusia92
@MagdalenaJe
@gorzka.kawa
@Mamamama23
@zaspa89
@nianiusia
@wiedzma93
@katherinnn
@jkana
@Pelagia88
@Marina90


Ostatnia szansa żeby się dopisać do nas. Od pierwszego już zamykamy przyjmowanie nowych osób. Ale nowe dziewczyny które będą chciały z nami porozmawiać będą mogły się udzielać tutaj. Zawsze odpowiemy na Wasze pytania czy porozmawiamy ;)
proszę o dodanie mnie tez jescze raz :) bardzo mi zależy :) duzo sie udzielam na forum i zależy mi na waszym wsparciu :) plissss :)
jak zamykałyście grupe to ja dopiero sie dowiedziałam z testu o ciąży :)
 
No skoro lekarz zalecił to pewnie żeby nie ryzykować :)
Eee tam, jeszcze nie raz bedziemy panikować w ciąży 😊 ja czekam aż ja będę słuchała mojej teściowej która będzie mi panikowała aż sama zacznę 😂 bo na pokładzie mam 7-miesiecznego syna, który waży już 9kg, a z czasem będzie cięższy. Wiadomo, że dziecka nagle nie odsune od siebie bo w ciąży jestem. A teściowa z moją matką to najchętniej by przejęły opiekę nad nim za mnie 🤣
tez mam prawie 7 miesięcznego synkam(15.02 skonczy 7 :) waga 8,7 kg :)
 
Dziewczyny.
Był czas dodawania. Nie będę codziennie dodawała każdej nowej dziewczyny gdzie grupa juz sie rozkreca. Więc jeśli już ktoś się odezwał to przykro mi.
Możemy się tutaj udzielać jeśli chcecie porozmawiać czy coś.
Ale do grupy już nie będę dodawała przykro mi.
 
Ja się mało udzielam, ale i tak się wypowiem ;) Uważam, ze prywatna grupa została zamknięta przedwcześnie. Przecież ktoś z terminem na koniec września jest dopiero w 6 TC, więc masa osób dopiero teraz robi testy i wcześniej nawet nie wiedziała, że jest w ciąży, więc nie miała szans dołączyć :)
 
Ja się mało udzielam, ale i tak się wypowiem ;) Uważam, ze prywatna grupa została zamknięta przedwcześnie. Przecież ktoś z terminem na koniec września jest dopiero w 6 TC, więc masa osób dopiero teraz robi testy i wcześniej nawet nie wiedziała, że jest w ciąży, więc nie miała szans dołączyć :)
Dokładnie :) HAynee86 chodz do grupy październikowe mamy 2023 tam tez są dziewczyny które maja termin na koniec września :) i nie ma z tym problemu nie będę się prosić o dodanie do jakiejś grupy, która każdy może stworzyć.
 
reklama
To mam co teraz dozgonnie dziękować, ze dostalam link 😂? Wiesz gdzie mam twoja grupę ? Dlatego się nie udzielam. Nie pozdrawiam :)
Ale dziewczyno nie niem z czym masz problem. Być może że długo czekałaś, ale to nie ja tą grupę tworzyłam bo to nie grupa tylko dział zalozony przez główną moderatorkę forum. Ja nie mogę dodawać osób tylko @aniaslu . Dlatego to tyle trwa. Od razu jak tylko dostałam link to Ci wysłałam.
Grupa w porównaniu działem faktycznie jest dużo lepsza - bo wtedy można tego samego dnia dodawać itd. Ale dział jest kontrolowany przez jedną osobę. Ona może dodawać jak i usuwać. Jeśli mi nie wierzysz to oznaczam @aniaslu ;)

Ale dobrze. Nie dogadamy się. Czesc.
 
Do góry