reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Kurczę muszę poczytać o tych detektorach. Jakąś konkretną firmę polecacie? I to można sprawdzać to tętno kiedy się chce?
sama sie zastanawiam nad firmą i częstotliwością używania.
Czytałam o tym sonoline C
ale drogi. Jest ich dużo na rynku i sama nie wiem co wybrać.
 
reklama
sama sie zastanawiam nad firmą i częstotliwością używania.
Czytałam o tym sonoline C
ale drogi. Jest ich dużo na rynku i sama nie wiem co wybrać.
Sprawdzcie sobie dziewczyny czy u was w mieście nie da się wypożyczyć detektora nawet na próbę, żebyscie zobaczył jak to jest. Ja właśnie jak sie orientowałam w temacie to widziałam, ze u mnie w miescie jest wypożyczalnia. Na razie jeszcze sama nie kupuje, bo wiem, ze wpadlabym w panike jakbym nie znalazła, a jest jeszcze taki tydzien, ze moge nie znalezc. Za tydzien mam usg to moze wtedy i po prenatalnych sie zastanowie.
 
Kurczę muszę poczytać o tych detektorach. Jakąś konkretną firmę polecacie? I to można sprawdzać to tętno kiedy się chce?
Ja z polecenia dziewczyn z naszej grupy kupiłam Jumper JPD-100E. Dziewczyny mówią, że już w 9 tc znajdują tętno :) Ja mam 10+1 dzisiaj, ale jutro wizytę więc, żeby nie robić paniki, że nie mogę znaleźć, będę próbować na spokojnie po usg, wiedząc, że na pewno gdzieś jest (taką mam nadzieję) :)
Co do częstotliwości to chyba zbyt często się nie powinno, ale jestem już po poronieniu zatrzymanym więc dla własnego spokoju jak mnie złapią wątpliwości to chciałbym móc skontrolować bez biegania do lekarza :)
 
Ja z polecenia dziewczyn z naszej grupy kupiłam Jumper JPD-100E. Dziewczyny mówią, że już w 9 tc znajdują tętno :) Ja mam 10+1 dzisiaj, ale jutro wizytę więc, żeby nie robić paniki, że nie mogę znaleźć, będę próbować na spokojnie po usg, wiedząc, że na pewno gdzieś jest (taką mam nadzieję) :)
Co do częstotliwości to chyba zbyt często się nie powinno, ale jestem już po poronieniu zatrzymanym więc dla własnego spokoju jak mnie złapią wątpliwości to chciałbym móc skontrolować bez biegania do lekarza :)
oo to trzymam kciuki za wizyte! daj znac jak tam po. I jak juz użyjesz detektora czy działa ;)
 
Sprawdzcie sobie dziewczyny czy u was w mieście nie da się wypożyczyć detektora nawet na próbę, żebyscie zobaczył jak to jest. Ja właśnie jak sie orientowałam w temacie to widziałam, ze u mnie w miescie jest wypożyczalnia. Na razie jeszcze sama nie kupuje, bo wiem, ze wpadlabym w panike jakbym nie znalazła, a jest jeszcze taki tydzien, ze moge nie znalezc. Za tydzien mam usg to moze wtedy i po prenatalnych sie zastanowie.
u mnie wiocha zabita dechami..niestety nie ma szukalam inf nie znalazlam. Jedynie w jakimś jednym punkcie jest ale od 16tc działa nie pamietam nawet modelu. Wiec jeśli bd chciala używać to musze kupic
 
Cześć dziewczyny, przywitam się i ja🙂 To moja trzecia ciąża, mam już córeczkę ze stycznia 2022. Wczoraj byłam u ginekologa, według USG jestem w 7w+3d. Ta ciąża to dla mnie spore zaskoczenie, o pierwszą córkę długo się staraliśmy, zaś obecnie jeszcze nawet nie dostałam okresu po porodzie🤦 Pozdrawiam Was i życzę nam wszystkim książkowych ciąż.
 
To mam co teraz dozgonnie dziękować, ze dostalam link 😂? Wiesz gdzie mam twoja grupę ? Dlatego się nie udzielam. Nie pozdrawiam :)
Cóż za dorosłe zachowanie, idealnie pasujące to przyszłej matki 😉
Skoro grupę masz gdzieś, to proponuje się z niej usunąć 😊 a jeśli nie miałaś zamiaru się udzielać to po co chciałaś do niej dołączyć? Żeby poczytać, poobserwować? 😁
 
Hej! Witam wszystkie wrześniowe mamusie....my mamy termin na 5.09, więc jeszcze początek 😁 jesteśmy już po jednej staracie w październiku 2022 dlatego jakoś nie do końca umiem się cieszyć będąc w tej ciąży, ciągły strach że coś będzie nie tak, mimo że wiem iż nie powinnam tak myślę .... Jutro mam kolejną wizytę u mojego ginekologa i zastanawiam się czy nie wziąć już zwolnienia z pracy... Pracuję w szkole podstawowej
 
reklama
Hej! Witam wszystkie wrześniowe mamusie....my mamy termin na 5.09, więc jeszcze początek 😁 jesteśmy już po jednej staracie w październiku 2022 dlatego jakoś nie do końca umiem się cieszyć będąc w tej ciąży, ciągły strach że coś będzie nie tak, mimo że wiem iż nie powinnam tak myślę .... Jutro mam kolejną wizytę u mojego ginekologa i zastanawiam się czy nie wziąć już zwolnienia z pracy... Pracuję w szkole podstawowej
mamy termin na ten sam dzień i tez mam jutro wizytę 🙈 ja jestem po stracie w sierpniu 2022 😞
 
Do góry