reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Niestety może być za późno. Jeśli dzidziuś ma powyżej (już nie pamietam dokładnie ilu) mm to nie da się zbadać dokładnie wszystkich parametrów. Ja miałam w 11+0 i wszystko było pięknie widać. No, chyba, ze nie mówimy o badaniach prenatalnych tylko normalnym usg, to oczywiście możesz zrobić kiedy Ci się tylko podoba.
Przełożyłam sobie na 8 marca bo miałam na 15 więc tydzień wcześniej się udało
 
reklama
A bylas na pazdziernikowych mamach 2021 ? Wspolczuje tego stresu ,tez mialam wczoraj plamienia okazalo sie na sorze rowniez ze krwiak I zalecenia oszczedzac sie I odpoczywac I mialam ta sama mysl co ty . No jak ? Juz dzisiaj nosilam mala bo nie wytlumaczysz takiemu dziecku ze nie mozesz ..
jedynie na FB :) a Ty który tydzień?
 
Kochane tak strasznie szkoda , że zostałam usunięta z naszej prywatnej grupy ☹️
Że straciłam maleństwo to znaczy ,że nie mogę już być ,że gorsza jestem ? ☹️

Życzę Wam wszystkim zdrówka i szczęśliwego rozwiązania ♥️
Ja nie wiem jak to sie stalo ale zawsze otrzymasz od nas wsparcia albo tutaj albo prywatnie do nas mozesz pisac . Trzymaj sie :)
 
jeszcze nie wiem ale w środę mam wizytę więc może coś tam będzie wiadomo 😁 a dostałaś jakieś leki na tego krwiaka? Duphaston?
Bralam duphaston od 8 tyg . Dostalam w zaleceniu zwiekszenie dawki :) mi w szpitalu powiedziala ginekolog ze widzi dziewczynke , jestem ciekawa czy potwierdzi sie to na prenatalnych
 
reklama
Do góry