reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dlaczego co się dzieje jeśli mogę wiedzieć?

Jakoś leci dzień za dniem dobrze, że są dzieci szkoła ,lekcje ...chociaż przychodzą ciężkie chwile ☹️
Mąż mnie namówił na psychoterapię pół roku po stracie i to bardzo pomaga, żałuję, że tak późno się zdecydowałam
 
Co tam u Was kochane słychać???
Wszystko okej ? Rośniecie zdrowo ?
Mam nadzieję,że ja tą złą passę zakończyłam i cały czas jesteście w tym samym składzie co byłyście lub większym ☺️
Dajcie znać co u Was ♥️

Zdrówka 😘
U mnie wszystko w porządku. Fajnie, ze się odzywasz do nas :)
 
Co tam u Was kochane słychać???
Wszystko okej ? Rośniecie zdrowo ?
Mam nadzieję,że ja tą złą passę zakończyłam i cały czas jesteście w tym samym składzie co byłyście lub większym ☺️
Dajcie znać co u Was ♥️

Zdrówka 😘
u mnie również wszystko dobrze, dziewczynka (na 90%) rośnie 😊 na dziś miałam termin porodu z poprzedniej ciąży, a tutaj już 16+4 - tak widocznie musiało być 😊 Tobie również dużo zdrówka ❤️
 
reklama
Do góry