reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Halo halo czy ktoś tu jeszcze jest? Chciałam zapytać czy już czujecie ruchy dziecka . Obecnie jestem w 18 tygodniu 3 ciąża i nic trochę się martwię. Pozdrawiam
 
Halo halo czy ktoś tu jeszcze jest? Chciałam zapytać czy już czujecie ruchy dziecka . Obecnie jestem w 18 tygodniu 3 ciąża i nic trochę się martwię. Pozdrawiam
Mi też chodzi coś podobnego po głowie. Tylko u mnie pierwsza ciąża i przełom 18/19 tc. I też nie wiem czy potrafię rozpoznawać, czego się spodziewać, czy tego nie da się z niczym pomylić, czy da się...
 
U mnie dokładnie 18 i 3 dzień. W pierwszej ciąży ruchy poczułam w 20 tygodniu i było to takie wyraźne ze nie dało się tego pomylić
No to czekam...
Niestety nie wiem jak to jest w przypadku kolejnych ciąż, ale 18+3 to chyba jeszcze wcześnie jest, a maluch też może być leniuszkiem. 😁 Trzymam kciuki za rychłe kopnięcia.
 
Mi też chodzi coś podobnego po głowie. Tylko u mnie pierwsza ciąża i przełom 18/19 tc. I też nie wiem czy potrafię rozpoznawać, czego się spodziewać, czy tego nie da się z niczym pomylić, czy da się...
Ja bym powiedziała, że da się pomylić czasem :D
Szczególnie na początku jak są lżejsze te ruchy. U mnie tak często to koło 17 tygodnia zaczął kopać, ale wcześniej też się zastanawiałam czy to to czy nie to. Mi też ginekolożka dzisiaj powiedziała, ze u mnie może być wcześniej czuć i mocniej, bo jestem szczupła.
Czasem jak leżę w nocy to też jeszcze mam problemy zidentyfikować czy teraz to kopnął akurat czy to z jelit wzdęcie.
Najbardziej aktywny to jest jak zjem coś słodkiego albo owoce i się położę to wtedy potrafi szaleć to możecie spróbować tym sposobem ;)
 
Ja bym powiedziała, że da się pomylić czasem :D
Szczególnie na początku jak są lżejsze te ruchy. U mnie tak często to koło 17 tygodnia zaczął kopać, ale wcześniej też się zastanawiałam czy to to czy nie to. Mi też ginekolożka dzisiaj powiedziała, ze u mnie może być wcześniej czuć i mocniej, bo jestem szczupła.
Czasem jak leżę w nocy to też jeszcze mam problemy zidentyfikować czy teraz to kopnął akurat czy to z jelit wzdęcie.
Najbardziej aktywny to jest jak zjem coś słodkiego albo owoce i się położę to wtedy potrafi szaleć to możecie spróbować tym sposobem ;)
No to mi do szczupłości bardzo daleko... 😁 Albo nie ogarniam jeszcze, albo muszę poczekać.
Do czego byś to porównała?
 
reklama
No to mi do szczupłości bardzo daleko... 😁 Albo nie ogarniam jeszcze, albo muszę poczekać.
Do czego byś to porównała?
Mi to koleżanka śmiesznie wytłumaczyła, że jak jest takie ,,plum" to wtedy :D Tak jakby mnie palcem ktoś tykał w brzuch od środka. Plus też umiejscowienie, że to było zaraz nad kością łonową czyli bardzo nisko.
A już na 100 % byłam pewna jak kiedyś szukałam detektorem i nie mogłam znaleźć i akurat kopnął w jednym miejscu i jak przyłożyłam tam sondę to tam był, więc też miałam ułatwienie ;)
 
Do góry