reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, jak się macie? Wczoraj byłam u lekarza widziałam jak bąbelek się kręci otwiera buzię, niesamowite uczucie😚 teraz pytanie ile ważą wadze skarby w 20 tygodniu ciąży?

U mnie wszystko w porządku. Połówkowe wyszły dobrze pod każdym względem.
Mój w 21+2 na połówkowych miał 412 g, a na wizycie w 19+3 miał 311 g :)
 
Hej dziewczyny, jak się macie? Wczoraj byłam u lekarza widziałam jak bąbelek się kręci otwiera buzię, niesamowite uczucie😚 teraz pytanie ile ważą wadze skarby w 20 tygodniu ciąży?
U mnie jest 21, bo nie trafiłam na wizytę w 20. A waży 434g.

Edit:
A poddajecie tygodnie na podstawie OM czy USG?
U mnie:
6.04 - USG 19+1 / OM 18+2 - waga 285 g
25.04 - USG 21+4 / OM 21+0 - waga 434 g
 
Ostatnia edycja:
Poleca któraś z was może jakiś kolagen na ból kolan? Od pierwszej ciąży mam nawracające bóle lewego kolana i teraz znowu mnie dopadło…
 
reklama
Poleca któraś z was może jakiś kolagen na ból kolan? Od pierwszej ciąży mam nawracające bóle lewego kolana i teraz znowu mnie dopadło…
Powiem szczerze, że brałam multum różnych suplementów z kolagenem, kwasem hialuronowym, jakimś sokiem z awokado, ale suplementy to są suplementy i muszą się wysycić żeby zaczęło działać. Ja mam chondromalacje rzepki w obydwu kolanach i nic nie zrobiło takiej poprawy jak ćwiczenia. Wiadomo, ze w ciąży jest to utrudnione, ale szczerze to najlepiej się przejść do ortopedy i fizjo i zdiagnozować, bo jeżeli to od jakiegoś czasu się dzieje i nawraca to znaczy, ze może być jakiś większy problem z kolanem i żadne tabletki nie pomogą albo pomogą na chwilę.
 
Do góry