reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Może pi prostu dzidziuś tak się ułożył że nie było jej widać? W tym tygodniu to dzieci już są dość duże i mniej miejsca mają i ciężko jest wszystko zobaczyć, zwłaszcza gdy jesteśmy slabo nawodnione(minimum 3 l wody na dzień). U mnie mały nie chciał pokazać lewej nogi😉
 
Hej, miałam dzis prenatalne 22+5. U plodu nie wykryto lewej nerki. Czy któraś z Was ma/miala doswiadczenie z takim dzieckiem? Dobila mnie ta informacja
Może pi prostu dzidziuś tak się ułożył że nie było jej widać? W tym tygodniu to dzieci już są dość duże i mniej miejsca mają i ciężko jest wszystko zobaczyć, zwłaszcza gdy jesteśmy slabo nawodnione(minimum 3 l wody na dzień). U mnie mały nie chciał pokazać lewej nogi😉
 
Hejka. Orientuje się ktoś czym są niedojrzałe granulocyty? Jakoś wcześniej nie widziałam czegoś takiego w wynikach krwi
 
Bylam u kolejnego specjalisty,niestety potwierdzil obecność tylko jednej nerki. Ale powiedział,ze wiele osob zyje z nieswiadomoscia posiadania jednej i maja sie swietnie. Czekaja nas częstsze kontrole u lekarza
ooo :o
No to prawda z jedną nerką da się żyć, ale jestem zaskoczona i tak.
A jak się czujesz? W którym tygodniu jesteś już?
 
reklama
Witam, czy któraś z Was może miała taką sytuację ? Jestem po stymulowanym cyklu Clostibegyt, potem na pękniecie pęcherzyków 2x Zivafert w zastrzyku. Dzisiaj jest 9 dzień od drugiego zastrzyku, w piątek tj 6 dni od zastrzyku zbadałam na prośbę lekarki Progesteron i wynosi 107,91 NG czy któraś z Was miała w takiej fazie tak wysoki progesteron? lekarka napisała mi, że to dobry wynik .. nie wiem co myśleć o tym...
 
Do góry