reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

u mnie w rodzinie był taki przypadek i wszystko było w porządku. Taki urok kobiety, dalej to skóra i kości… jednak ogólnie nie wydaje się to okej. Lekarz nic ci nie mówi na wizycie lub pielęgniarki?
U mnie 14 kg na plusie
W pierwszej ciąży było 18 kg 😬
Czemu niby nie jest okej? Waga kobiety w ciąży o niczym nie świadczy. Jedna przytyje 30 kg co według niektórych lekarzy też NIE JEST OKEJ. A druga właśnie nawet nie dobije 10kg. tylko 5kg. I to jest jak najbardziej okej. To nie wpływa na nic ;) znam kilka takich przypadków. Żal że ja akurat się do tych przypadków nie zaliczam.
 
reklama
i kiedy by cc było?
Teraz mam 33 tydzień i 4 dni. W szpitalu mam być 7 sierpnia i będzie to ostatni dzień 35 tygodnia. Będą decydować czy zrobią trzecią transfuzję czy w 36 tygodniu rozwiążą ciążę. Na pytanie jaki poród pan dr odpowiedział właśnie, że cc. Ale już sie nauczyłam, że tam zdanie zmieniają więc nie trzymam się tej myśli stuprocentowo.
 
Teraz mam 33 tydzień i 4 dni. W szpitalu mam być 7 sierpnia i będzie to ostatni dzień 35 tygodnia. Będą decydować czy zrobią trzecią transfuzję czy w 36 tygodniu rozwiążą ciążę. Na pytanie jaki poród pan dr odpowiedział właśnie, że cc. Ale już sie nauczyłam, że tam zdanie zmieniają więc nie trzymam się tej myśli stuprocentowo.
O 7 sierpień, cudowna data dla mnie bo rocznica ślubu. Więc liczę że tego dnia dowiesz się radosnych nowinek a nie smutnych. Trzymam kciuki za Ciebie!
 
Dziewczyny mam się czym martwić jeśli na wadze mam tylko 5 kg więcej? Z tego waga małego sprzed kilku dni 2.2 kg...Jem normalnie a waga nie rośnie a po szpitalu wręcz znowu ciut mniej..😬
Hej. U mnie Maluch ma już 2kg a ja na wadze tylko +2,5kg i widzę, że dużo Mały ze mnie wyciąga, bo wyglądam na o wiele chudszą jak przed ciążą. Wcześniej bardzo się tym stresowałam, ale jak Mały dobrze rośnie to reszta mnie nie obchodzi. Trochę mi przykro, że wyglądam mało atrakcyjnie, przez to, że kości mi wystają, ale nic na to nie poradzę. Mam cukrzycę ciążową i jestem pod stałą opieką diabetologa, mój ginekolog też nie widzi problemu, a i sama jestem pielęgniarką. Jem sporo i bardzo zdrowo więc wiem, że Małemu nic nie brakuje 😊
 
reklama
O wow to jesteś chyba rekordzistką 🙂 i to przy cukrzycy jeszcze. Ja sobie też tłumaczę, że mały ze mnie wyciąga i dobrze, niech zabiera co mu jest potrzebne, jest najważniejszy.
 
Do góry