reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
I ja się witam. Dziś też zobaczyłam dwie kreski, bardzo wcześnie bo 10 dni po owulacji. Mam prawie jedenastoletnią córkę i niestety 4 straty na koncie (dwa biochemy i dwie trochę późniejsze, ale pierwszy trymestr). Obecnie obłożona zastrzykami (Clexane, Accofil), do tego Encorton i Acard, 37 lat - no ale podobno mam szansę i tego się trzymam :)

Z OM termin mi wychodzi na 10 września. Jutro idę do gina po skierowanie na drugą betę (pierwsza dziś 7 z hakiem, ale dopiero 3t3d - cud że test cokolwiek pokazał).

Dziś lekkie brązowe plamienie, wiem że może to oznaczać wszystko jak i nic, więc staram się nie nakręcać.

Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania i spokojnej ciąży :)
 
witamy, witamy! 😀 i trzymamy kciuki aby kreska ciemniala z dni na dzień ❤️
Właśnie dziś zrobiłam test i nadal takie słabiutkie kreseczki. Poszłam na betę (dziś 27dc) -302,6 mlU/ml a progesteron 32.36 mg/ml :)
Za dwa dni pójdę znowu ale jestem jakoś spokojna.
W którym tygodniu macie wizytę ?
Wg om termin u mnie na 7 września ❤️
 
Właśnie dziś zrobiłam test i nadal takie słabiutkie kreseczki. Poszłam na betę (dziś 27dc) -302,6 mlU/ml a progesteron 32.36 mg/ml :)
Za dwa dni pójdę znowu ale jestem jakoś spokojna.
W którym tygodniu macie wizytę ?
Wg om termin u mnie na 7 września ❤️
Ja według om mam na 4 września i też zastanawiam się kiedy iść by nie było za wcześnie
 
Właśnie dziś zrobiłam test i nadal takie słabiutkie kreseczki. Poszłam na betę (dziś 27dc) -302,6 mlU/ml a progesteron 32.36 mg/ml :)
Za dwa dni pójdę znowu ale jestem jakoś spokojna.
W którym tygodniu macie wizytę ?
Wg om termin u mnie na 7 września ❤️
ja mam jutro bo byłam umówiona jeszcze przed ciążą, widać nic oczywiście nie będzie, ale liczę na skierowanie na badania (tarczyca, toxo itd). Następną mam 9 stycznia, też umówioną jeszcze przed ciążą, ale właśnie z nadzieją że będzie to wizyta ciążowa 🙂 to będzie 5t2d, liczę chociaż na pęcherzyk. Stwierdziłam, że pójdę mimo że to jeszcze wcześnie, bo w razie tfu tfu odpukać ciąży pozamacicznej będzie jeszcze można zadziałać lekami chyba. To tak na wszelki wypadek, żeby potem nie żałować, mam oczywiście nadzieję że wszystko będzie ok.
 
reklama
Ja po wizycie dziś, widzieć oczywiście nic nie zobaczył. Miałam nadzieję na jakieś badania, ale mówi, że dopiero po potwierdzeniu na USG.

Plamienie wczoraj zrobiło się z brązowego ciut różowe, po konsultacji z internetem wzięłam Duphaston na własną rękę, bo jeszcze miałam z poprzedniej ciąży. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może zwiększy szanse. Dziś póki co plamienia prawie nie ma.

Kreska na teście dziś zdecydowanie ciemniejsza, więc może jeszcze coś z tego będzie. Jutro powtórka bety.

Wdrożyłam wczoraj zalecone zastrzyki Clexane, wkłucie całe szczęście zupełnie bezbolesne, bo to taka cieniutka króciutka igiełka. Trochę szczypią, ale po opisach spodziewałam się czegoś gorszego, a tu luz.
 
Do góry