reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Czy każda z wrześniowych mamy jest tak zajęta świetami, ze ani myśli tu do nas dołączyć?😀

@Otylia. jak się masz? Czy już powitały Cię poranne mdłości czy może masz spokój (tego życzę oczywiście)? Na kiedy pierwsze USG?:)
 
reklama
Czy każda z wrześniowych mamy jest tak zajęta świetami, ze ani myśli tu do nas dołączyć?😀

@Otylia. jak się masz? Czy już powitały Cię poranne mdłości czy może masz spokój (tego życzę oczywiście)? Na kiedy pierwsze USG?:)
Mam spokój narazie ale trochę mnie sen zaczyna łapać 🤣
Na usg umówię się do swojej ginekolog gdzieś za 2-3 tygodnie.
Chciałabym coś tam zobaczyć już 🥰

A jak u Ciebie? Już coś odczuwasz?
Wszyscy zajęci świętami 😝
 
Mam spokój narazie ale trochę mnie sen zaczyna łapać 🤣
Na usg umówię się do swojej ginekolog gdzieś za 2-3 tygodnie.
Chciałabym coś tam zobaczyć już 🥰

A jak u Ciebie? Już coś odczuwasz?
Wszyscy zajęci świętami 😝
ja senna tez jestem od kilku dni wiec jak córcia idzie na drzemke to ja razem z nią😀

W sumie mdli mnie z rana ale na razie to tyle. Z córka to wymiotowałam bite 3 tygodnie i leżałam plackiem na początku ciąży ale mocno liczę, ze tym razem mnie to ominie🙄 no i nie mogę sobie na to pozwolić po prostu🙈

Umówiłam się na wizytę 14 stycznia ale nie wiem czy dotrwam, bo to właśnie równe trzy tygodnie jeszcze.

Już mogę powiedzieć, ze widzę ogromna różnice w porównaniu do pierwszej ciąży🤣 w pierwszej to betę badałam kilka razy, usg to najpierw pani doktor nie była pewna czy widzi zarodek, potem nie było jeszcze serduszka - zobaczyłam dopiero na 3. wizycie wiec teraz większy luz i uczę się choć odrobine cierpliwości.
U Ciebie jak już trzecia to pewnie w ogóle inaczej podchodzisz?
 
Cześć dziewczyny!
Witam się nieśmiało, testuje od 3 dni. Dziś wyciągnęłam niechcący wczorajszy, płytkowy, negatywny test a tam dwie kreski!
Wiem, że testu nie analizuje się po 5 minutach wiec szybko zrobiłam drugi ale strumieniowy. Biały. Wyciągam szybko płytkowy i proszę ❤️ pozytywny ❤️🙏
Radość wielka i wdzięczność, pozytywnie nastawiam się do tego, ze wszystko będzie dobrze.
26 dzień cyklu🥰

D281347A-65CC-4C86-BBD5-B0DFD6A9F488.jpeg
 
Cześć dziewczyny!
Witam się nieśmiało, testuje od 3 dni. Dziś wyciągnęłam niechcący wczorajszy, płytkowy, negatywny test a tam dwie kreski!
Wiem, że testu nie analizuje się po 5 minutach wiec szybko zrobiłam drugi ale strumieniowy. Biały. Wyciągam szybko płytkowy i proszę ❤️ pozytywny ❤️🙏
Radość wielka i wdzięczność, pozytywnie nastawiam się do tego, ze wszystko będzie dobrze.
26 dzień cyklu🥰

Zobacz załącznik 1478640
witamy, witamy! 😀 i trzymamy kciuki aby kreska ciemniala z dni na dzień ❤️
 
Wow, to już! A tak niedawno mój wątek powstawał, teraz krąży wokół mnie 15 msc łobuziaka! Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny, życzy wrześniowa mama 2021 🥰
I pamietam Cię ze staraczek 2017 :)
Tylko byłam pod innym nickiem.
Wiem ile kosztowały Cię te starania, cieszę się, ze Twoje dzieciątko rośnie zdrowo .
Wszystkiego dobrego :)!
 
reklama
Do góry