reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, jestem na duphastonie - wiec wydaje mi sie, ze to nie kwestia progesteronu.. mialam wczesniej luteine dopochwowo i wdarla sie infekcja, biore jakies dopochwowe na to, ale podobno to nie ma zwiazku.
Umowilam sie na cito na 15 do innego lekarza w innej klinice, znalezli dla mnie termin jak uslyszeli co sie dzieje..
Czy duzo.. nie wiem, tak troche - i potem na papierze ze sluzem. Doczytalam gdzies w internetach, ze przy infekcji tak moze sie stac.
Dzizys.. pierwsza w zyciu ciąza i takie emocje..:((( mam nadzieje, ze skonczy sie dobrze i bede tylko wspominac ze smiechem jak to panikowalam w kazdym tygodniu ciazy,
Ale poki co do smiechu mi nie jest i ledwo powstrzymuje sie od płaczu :(
To daj znac od razu po wizycie
 
Dzisiaj zrobiłam progesteron i czekam na wynik, bo ostatnio było 16 i według mojej ginekolog to za mało...
Jaki poziom progesteronu miałyście na tym etapie? Jestem 7+5 i jutro pierwsza wizyta :)
Ja w 29 dniu cyklu miałam 36 albo 38 nie pamietam, i teraz widzę po piersiach ze na pewno będzie dużo bo są mega twarde.
Trzymam kciuki za dobry wynik
 
Bardzo Wam dziękuję ❤
Duzo dla mnie znaczą takie slowa wsparcia, podnoszą na duchu, choc lzy juz same mi splywają po policzkach..
Ustało?
Nie masz żadnego polipa?
Może stad. Ja mam polipa sporego i mogę od tego krwawić. 🤔 może ci się coś zrobiło i się opróżnia.
 
Ustało?
Nie masz żadnego polipa?
Może stad. Ja mam polipa sporego i mogę od tego krwawić. 🤔 może ci się coś zrobiło i się opróżnia.
Jak się podcieram to są strzępki brazowe z resztkami tej tabletki dopochwowej (na infekcje), ale stosunkowo nie duzo.. samo juz nic nie leci, tylko tylko raz wylecialo jak usiadlam na wc i sie zatrzymala jakby woda ze strzępkami (moze z 1/3 kieliszka, jakbym miala do czegos porownac ilosc tej cieczy).
Mialam wizyte 16.01. Z powodu tej infekcji i jak lekarz sprawdzał to wszystko bylo ok i zarodek sie pojawił z serduszkiem. Nic nie mowil o polopach czy krwiakach. Wszystko wzorowo...
 
reklama
Jak się podcieram to są strzępki brazowe z resztkami tej tabletki dopochwowej (na infekcje), ale stosunkowo nie duzo.. samo juz nic nie leci, tylko tylko raz wylecialo jak usiadlam na wc i sie zatrzymala jakby woda ze strzępkami (moze z 1/3 kieliszka, jakbym miala do czegos porownac ilosc tej cieczy).
Mialam wizyte 16.01. Z powodu tej infekcji i jak lekarz sprawdzał to wszystko bylo ok i zarodek sie pojawił z serduszkiem. Nic nie mowil o polopach czy krwiakach. Wszystko wzorowo...
Brązowe to stara krew czyli ustało.
Może być od infekcji.
Ja miałam tak w poprzedniej ciąży chociaż w późniejszym etapie.
 
Do góry