reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny a tak z innej beczki, czy któraś z Was zaczęła już cokolwiek kupować dla maleństwa czy na razie cierpliwie czekacie?🙈
ja poczekam na płeć, mam córkę więc jak będzie dziewczynka to z ubranek dokupie tylko troszkę rzeczy w początkowych rozmiarach bo wiem czego mi brakowało i co by się lepiej sprawdziło. Jak chłopiec to troszkę więcej trzeba będzie pokupować ale część ubranek mam w neutralnych kolorach. Dostawkę, wózki, śpiworki, matę edukacyjną, matę piankową, zabawki dla niemowlaczka, karuzelę, fotelik łupinę, nianię elektroniczną z kamerką, laktator, wkładki laktacyjne, nawet famaltiker i kompresy na brodawki jeszcze będą w terminie, chociaż nie wiem czy będę kp, to wszystko mam. Tylko trzeba będzie wiadomo kosmetyczne rzeczy dokupić, drugą bazę do fotelika samochodowego i leżaczek babybjorn bo miałam pożyczony a to jest złoto.
 
ja poczekam na płeć, mam córkę więc jak będzie dziewczynka to z ubranek dokupie tylko troszkę rzeczy w początkowych rozmiarach bo wiem czego mi brakowało i co by się lepiej sprawdziło. Jak chłopiec to troszkę więcej trzeba będzie pokupować ale część ubranek mam w neutralnych kolorach. Dostawkę, wózki, śpiworki, matę edukacyjną, matę piankową, zabawki dla niemowlaczka, karuzelę, fotelik łupinę, nianię elektroniczną z kamerką, laktator, wkładki laktacyjne, nawet famaltiker i kompresy na brodawki jeszcze będą w terminie, chociaż nie wiem czy będę kp, to wszystko mam. Tylko trzeba będzie wiadomo kosmetyczne rzeczy dokupić, drugą bazę do fotelika samochodowego i leżaczek babybjorn bo miałam pożyczony a to jest złoto.
O tak. Ja właśnie jestem na etapie szukania fotelika dla syna 😅
 
A do dziewczyn, które karmiły macie jakieś specjalne miejsce do tego?
Niedawno się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania, więc cały pokój będzie do umeblowania dla dziecka, ale nie mamy żadnego krzesła ani fotela :D mam stołki barowe, krzesło/ fotel biurowy do pracy przy komputerze i narożnik. Nie wiem czy na dłuższą metę narożnik będzie wygodny do karmienia czy fotel to tylko zbędny wydatek? Zastanawiam się czy nie kupić fotela z ikei typu uszak do pokoju dziecięcego, a później ewentualnie go komuś oddać albo sprzedać, bo i tak w innych pokojach nam się nie zmieści. Czy wy czułyście taką potrzebę, że przydałby się wam fotel albo mając fotel, że nie wyobrażacie sobie życia bez niego?
 
QUOTE="melodyP, post: 23448506, member: 214729"]
A do dziewczyn, które karmiły macie jakieś specjalne miejsce do tego?
Niedawno się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania, więc cały pokój będzie do umeblowania dla dziecka, ale nie mamy żadnego krzesła ani fotela :D mam stołki barowe, krzesło/ fotel biurowy do pracy przy komputerze i narożnik. Nie wiem czy na dłuższą metę narożnik będzie wygodny do karmienia czy fotel to tylko zbędny wydatek? Zastanawiam się czy nie kupić fotela z ikei typu uszak do pokoju dziecięcego, a później ewentualnie go komuś oddać albo sprzedać, bo i tak w innych pokojach nam się nie zmieści. Czy wy czułyście taką potrzebę, że przydałby się wam fotel albo mając fotel, że nie wyobrażacie sobie życia bez niego?
[/QUOTE]

Kupowałam uszaka w IKEA,
Plus rogal do karmienia - idealnie mi się sprawdziło
 
Dołącz sobie do grupy na fb 8 gwiazdek tam znajdziesz świetne informacje 😁
Nie patrz na żadne Lionelo i kinderkraft tylko na porządny oczywiście tyłem 😉
Mnie zawsze serce boli jak widzę maluchy w antymandatach przodem 😞
Właśnie wiem, mam jakiś jeden zaopatrzony ale muszę podjechać do tego sklepu sprawdzić ten fotelik osobiście. Mnie to wszystko jedno czy z bazą czy na pasy byleby był dobry.
 
A do dziewczyn, które karmiły macie jakieś specjalne miejsce do tego?
Niedawno się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania, więc cały pokój będzie do umeblowania dla dziecka, ale nie mamy żadnego krzesła ani fotela :D mam stołki barowe, krzesło/ fotel biurowy do pracy przy komputerze i narożnik. Nie wiem czy na dłuższą metę narożnik będzie wygodny do karmienia czy fotel to tylko zbędny wydatek? Zastanawiam się czy nie kupić fotela z ikei typu uszak do pokoju dziecięcego, a później ewentualnie go komuś oddać albo sprzedać, bo i tak w innych pokojach nam się nie zmieści. Czy wy czułyście taką potrzebę, że przydałby się wam fotel albo mając fotel, że nie wyobrażacie sobie życia bez niego?
ja mam uszaka i dla mnie jest bardzo niewygodny do siedzenia z malutkim dzieckiem, zwłaszcza siadanie i wstawanie bo jest głęboki i taki trochę pod skosem, tyłek leci w dół. Dla mnie miejsce do karmienia jest kluczowe, ja karmiłam butelką ale córka jest wcześniakiem i przez wiele miesięcy każde karmienie trwało godzinę, więc pełen etat spędzałam na karmieniu, wygodna poduszka do położenia dziecka, podnóżek pod nogi i netflix albo książka to must have, obejrzałam pół netflixa w czasie karmień, mąż jak karmił to też tak lubił się rozsiąść. No i córka długie miesiące zasypiała przy karmieniu więc tak z nią siedziałam jak już usnęła, dopiero ok 9 miesiąca zaczęłam ją uczyć bardziej samodzielnych drzemek
 
reklama
A do dziewczyn, które karmiły macie jakieś specjalne miejsce do tego?
Niedawno się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania, więc cały pokój będzie do umeblowania dla dziecka, ale nie mamy żadnego krzesła ani fotela :D mam stołki barowe, krzesło/ fotel biurowy do pracy przy komputerze i narożnik. Nie wiem czy na dłuższą metę narożnik będzie wygodny do karmienia czy fotel to tylko zbędny wydatek? Zastanawiam się czy nie kupić fotela z ikei typu uszak do pokoju dziecięcego, a później ewentualnie go komuś oddać albo sprzedać, bo i tak w innych pokojach nam się nie zmieści. Czy wy czułyście taką potrzebę, że przydałby się wam fotel albo mając fotel, że nie wyobrażacie sobie życia bez niego?
ja karmiłam albo na łóżku albo na krześle - postawiłam obok łóżeczka bo właśnie fotel by mi się nie zmieścił 😀
 
Do góry