reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Przerażacie mnie dziewczyny. Wiecie jestem taka ze choćby „skały s**ały” to czekam.. lekarz powiedział ze póki nie złamie mnie w pół to czekać. No i nie złamało 🤷🏽‍♀️ Teraz już sama nie wiem…
Bo niestety lepiej mieć pewność do pewnych spraw ,a ten lekarz sam nie był pewny nie dawał ci 100 % ,ze to pęcherzyk ciazowy .
 
reklama
Przerażacie mnie dziewczyny. Wiecie jestem taka ze choćby „skały s**ały” to czekam.. lekarz powiedział ze póki nie złamie mnie w pół to czekać. No i nie złamało 🤷🏽‍♀️ Teraz już sama nie wiem…
Opinia jednego lekarza to nic . Jak mialas krwawienie ze skrzepami to od razu IP a nie czekanie bo z czekania moze wyniknac wiele efektow ubocznych
 
Przerażacie mnie dziewczyny. Wiecie jestem taka ze choćby „skały s**ały” to czekam.. lekarz powiedział ze póki nie złamie mnie w pół to czekać. No i nie złamało 🤷🏽‍♀️ Teraz już sama nie wiem…
No ale wiesz, lekarz to też tylko człowiek i może się pomylić, tym bardziej jeśli konsultuje przez telefon. Dla mnie to porównanie złamie w pół jest bez sensu, każdy ma inny próg bólu. I zdanie ,,uznajmy, ze jest pani w ciąży" no nie uspokoiłoby mnie totalnie.
Możliwości tu jest mnóstwo co się mogło wydarzyć i jak piszesz, ze były silne bóle i krew to jest to dla mnie ewidentne wskazanie do sprawdzenia co się dzieje.
Też jestem osobą, która unika szpitala i lekarzy jak tylko się da, no ale właśnie czasem się nie da.
 
Cześć Dziewczyny :) szczęśliwie chciałabym dołączyć do Was. Dzisiaj bylam u lekarza na usg i zobaczylam bijace serduszko ❤️ z OM i usg 6+0, termin na 21 września 😁 zaliczylam już jedno poronienie i nie chciałam się wcześniej odzywac ani nawet zbytnio cieszyć zanim nie zobaczyłam bijacego serca, ale już mi trochę lżej :) Mój mąż oczywiście twierdzi, że wszystko musi być super i nie jest w stanie zrozumieć tego lęku przed stratą, ale wiem, że tutaj (niestety) są osoby, które zrozumieją. Trzymam kciuki za nas wszystkie 💚💚💚
 
Cześć Dziewczyny :) szczęśliwie chciałabym dołączyć do Was. Dzisiaj bylam u lekarza na usg i zobaczylam bijace serduszko ❤️ z OM i usg 6+0, termin na 21 września 😁 zaliczylam już jedno poronienie i nie chciałam się wcześniej odzywac ani nawet zbytnio cieszyć zanim nie zobaczyłam bijacego serca, ale już mi trochę lżej :) Mój mąż oczywiście twierdzi, że wszystko musi być super i nie jest w stanie zrozumieć tego lęku przed stratą, ale wiem, że tutaj (niestety) są osoby, które zrozumieją. Trzymam kciuki za nas wszystkie 💚💚💚
Również mam termin na 21 września ♥️ masz może zdjęcie USG ? Jak z twoimi objawami ?
 
Cześć Dziewczyny :) szczęśliwie chciałabym dołączyć do Was. Dzisiaj bylam u lekarza na usg i zobaczylam bijace serduszko ❤️ z OM i usg 6+0, termin na 21 września 😁 zaliczylam już jedno poronienie i nie chciałam się wcześniej odzywac ani nawet zbytnio cieszyć zanim nie zobaczyłam bijacego serca, ale już mi trochę lżej :) Mój mąż oczywiście twierdzi, że wszystko musi być super i nie jest w stanie zrozumieć tego lęku przed stratą, ale wiem, że tutaj (niestety) są osoby, które zrozumieją. Trzymam kciuki za nas wszystkie 💚💚💚
Gratuluje ❤️ ja jeszcze 2,5h 🥵🥵🥵
 
reklama
Również mam termin na 21 września ♥️ masz może zdjęcie USG ? Jak z twoimi objawami ?

Będziemy się pod koniec ścigać kto pierwszy urodzi 😁 zarodek ma całe 3 mm! Kawał gościa 😁 póki co miałam może 2 czy 3 dni takie gorsze, a tak to boli mnie podbrzusze i piersi. Dodam, ze od momentu zobaczenia dwoch kresek lekarz kazał mi brać luteine i a kwas foliowy 5mg odkad zaczelismy sie starać, za to powiedzial, ze na witaminy dla kobiet w ciazy przyjdzie jeszcze czas.
Na kiedy wyznaczył Ci gin teraz wizytę? :)
 

Załączniki

  • 20230126_111012.jpg
    20230126_111012.jpg
    1 023,2 KB · Wyświetleń: 44
Do góry