reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej kobietki! Dziś zobaczyłam magiczne dwie kreski.
Termin wyskakuje mi na koniec sierpnia/początek września 2023 więc postanowiłam utworzyć nowy wątek.
Na razie witam się nieśmiało, wiem, że to początek i może być różnie, ale jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będziemy się wzajemnie wspierać podczas ciąży, jak i po niej.
Bez hejtu, krytyki, po prostu na luzie.

Czekam na Was:)
Hej ja o ciąży dowiedziałam się 18stycznia 2023 gdy okres mi się spóźniał 4dni a 20stycznia byłam u ginekologa który potwierdził ciążę ale wczesną ale na USG już było widać zarodek ale bardzo mały a teraz mam na 6 lutego kolejny termin więc może coś więcej zobaczę bo to będzie jakoś już 8tydzien z moich obliczen
 
reklama
Hej kobietki! Dziś zobaczyłam magiczne dwie kreski.
Termin wyskakuje mi na koniec sierpnia/początek września 2023 więc postanowiłam utworzyć nowy wątek.
Na razie witam się nieśmiało, wiem, że to początek i może być różnie, ale jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będziemy się wzajemnie wspierać podczas ciąży, jak i po niej.
Bez hejtu, krytyki, po prostu na luzie.

Czekam na Was:)
Hej dziewczyny ja też się dowiedziałam że jestem w ciąży jak 18 stycznia zrobiłam test bo mi się okres spóźniał 4 dni a 20stycznia byłam u ginekologa który potwierdził ciążę ale wczesną a na usg było widać zarodek ale mały następny termin mam na 6 lutego więc może się więcej dowiem i zobaczę😃
 
Hej dziewczyny,
Pozwólcie, ze zostanę z Wami :). Ja swoje upragnione dwie kreski ujrzałam 21 stycznia :) ❤️. To moja pierwsza ciąża i powiem Wam, ze jestem zestresowana brakiem objawów innych oprócz bólu piersi i senności. Byłam u lekarza ale na usg na razie widoczny tylko pęcherzyk kolejna wizyta 16 lutego … trzymacie sie 🤗.
ponieważ wydaje mi się że załapujesz się już na październikowe mamy. My już zaraz zaczynamy prenatalne więc czułabyś się dużo do tyłu. Kochana, zobacz czy nie lepiej będzie Ci z dziewczynami na pazdziernikach gdzie jesteście na podobnym etapie. Ja robiłam test 10.01. I mam termin na 26.09. Więc jeśli Tobie test wyszedł 21.01. To wydaje mi się że to już październik.
 
Hej dziewczyny ja też się dowiedziałam że jestem w ciąży jak 18 stycznia zrobiłam test bo mi się okres spóźniał 4 dni a 20stycznia byłam u ginekologa który potwierdził ciążę ale wczesną a na usg było widać zarodek ale mały następny termin mam na 6 lutego więc może się więcej dowiem i zobaczę😃
Na który termin Ci wychodzi? Ciebie mogę jeszcze dopisać.
Ale już zamykamy listę nowych dziewczyn do wątku prywatnego.
Więc jeśli ktoś będzie chciał to może się tutaj udzielać a my zawsze odpowiemy. :)
 
ponieważ wydaje mi się że załapujesz się już na październikowe mamy. My już zaraz zaczynamy prenatalne więc czułabyś się dużo do tyłu. Kochana, zobacz czy nie lepiej będzie Ci z dziewczynami na pazdziernikach gdzie jesteście na podobnym etapie. Ja robiłam test 10.01. I mam termin na 26.09. Więc jeśli Tobie test wyszedł 21.01. To wydaje mi się że to już październik.
 
reklama
Do góry