reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyno, to bardzo dobre wiadomości ❤️ Już nie myśl, chyba że pozytywnie😊 Pamiętaj, że nie musisz mieć mdłości 🤢 i innych objawów 🤮. Teraz spokój i odpoczynek 🧘‍♀️ A Ty jesteś teraz w którym tc?
Staram się ale bardzo bardzo się boję
Paralizuje mnie strach przed radością : co jak za wcześnie się cieszę? 😥
Mam napisane 6+0 ale gin twierdzi że młodsza ciąża i znowu strach …..
ja oszaleje 😢
 
Matko dziewczyny jak ja się ujowo ostatnio popołudniami czuje. Słabo mi, kręci mi się w głowie, nie mam w ogóle mocy. Zastanawiam się czy to nie od duphastonu bo zaczęło się jakoś chwilę po szpitalu 🙄 Normalnie sama ze sobą nie mogę.
 
Szwecja ale to już nie ważne będę się z wami żegnać 🙂 niestety ale nie było mi dane jednak donosić tej ciazy do końca 🫠 pomimo to fajnie było jednak myśleć że mogę być kolejna ktora da nowe życie ale no nie tym razem może następnym się uda ☺️ życzę każdemu zdrówka i mniej stresu z każdym kolejnym dniem do zobaczenia 🙋‍♀️
Bardzo bardzo mi przykro😢
 
Jestem dziś u rodziców, którzy nic jeszcze nie wiedzą o ciąży. Spostrzegawczy tata zapytał czy coś jest na rzeczy, bo jestem jakaś blada i chudsza na twarzy 😅 jestem w szoku
 
Matko dziewczyny jak ja się ujowo ostatnio popołudniami czuje. Słabo mi, kręci mi się w głowie, nie mam w ogóle mocy. Zastanawiam się czy to nie od duphastonu bo zaczęło się jakoś chwilę po szpitalu 🙄 Normalnie sama ze sobą nie mogę.

Ja mogę Ci powiedzieć, że ja też popołudniami mam dętkę. Tak słabo, tak niedobrze, tak beznadziejnie się czuję. Wydajna jestem do max 13, bo potem mogę oszaleć z tego samopoczucia. Ale pocieszeniem jest to, że jeszcze trochę i na horyzoncie mamy 2 trymestr, trzymaj się kochana, jesteśmy blisko 😁

Za tydzień mam wizytę, martwię się już ciągle czy na pewno jest nadal wszystko ok. Czy dzidziuś rośnie, czy serduszko nadal bije, czy w normie itp. Zwariować można z tymi obawami.

Zastanawiam się też, czy te pierwsze prenatalne są jeszcze przez pochwę czy już przez brzuch?
 
Wgl w ramach ciekawostki moja koleżanka dzisiaj mnie spotkała w aptece i mówi, że będzie chłopiec, bo po twarzy się nic nie zmieniam. Idąc tym tropem @Mademoiselle_Nika bedziesz miała chłopca 🤣

„Odkryły metodę na poznanie płci bez wizyty u lekarza, naukowcy ich nienawidzą. DOWIEDZ SIĘ JAK!” 🤣
Obalone :D jak miałam buzię jak księżyc w pełni i wszyscy mi mówili „jak ładnie wyglądasz” to był chłopak :D

P.S. obojętne - byle by zdrowe było jak dla mnie :)
 
reklama
Ja mogę Ci powiedzieć, że ja też popołudniami mam dętkę. Tak słabo, tak niedobrze, tak beznadziejnie się czuję. Wydajna jestem do max 13, bo potem mogę oszaleć z tego samopoczucia. Ale pocieszeniem jest to, że jeszcze trochę i na horyzoncie mamy 2 trymestr, trzymaj się kochana, jesteśmy blisko 😁

Za tydzień mam wizytę, martwię się już ciągle czy na pewno jest nadal wszystko ok. Czy dzidziuś rośnie, czy serduszko nadal bije, czy w normie itp. Zwariować można z tymi obawami.

Zastanawiam się też, czy te pierwsze prenatalne są jeszcze przez pochwę czy już przez brzuch?


Och to może taki etap po prostu bo znów mamy tak samo. No ta dętka jest okropna, w pracy produktywna jestem tak do 12-13 właśnie, potem odpuszczam, ogarniam przed 15 czy nikt ode mnie nic nie chce i idę na godzinna drzemkę. Po drzemce wstaje jeszcze bardziej wypompowana i córa wraca z przedszkola 😂😂

Ja też się martwię czy po tym krwawieniu jest wszystko ok. Do tego strasznie boję się cokolwiek zrobić żeby to nie wróciło. Nawet seks odpuściliśmy bo i mój się boi i ja się boję, bo tego dnia co w nocy miałam krwawienie się trochę pomizialismy ale bez penetracji, więc u mnie strach że to dochodzenie wywołało 🙄🙄 No oszaleć idzie...

Oby w poniedziałek się okazało, że wszystko jest ok
 
Do góry