reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Na kiedy masz TP?

Termin wg ostatniej miesiączki mam na 25 września. Ale wiem, że mam przesuniętą owulacja o 2-4dni. Więc pewnie jeszcze wszystko się zmieni. Nie mogę się doczekać tego 13lutego....
Mam nadziieje, że to będą najlepsze walentynki w naszym życiu. A Ty na kiedy masz termin?
 
To jesteśmy na tym samym etapie i w ten sam dzień wizyta 😁 o której masz ?
O godz. 13.
A jak się czujesz? Ja jeszcze 3 dni temu byłam zaniepokojona brakiem mdłości. A teraz tak mnie poskładało, że ledwo wstałam z łóżka o 12. Miłości, wymiotyz ból glowy i mega silne zawroty glowy zwłaszcza przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą czy zwykłym nachyleniu się. Ból brzucha kłujący raz na jakiś czas ale myślę, że pomogłam sobie w tej kwestii biorąc Duphaston.
 
To ja nie mam żadnych objawów
Zero
Bolą mnie tragicznie piersi
Urosły są mega duże i nabrzmiałe
Pamiętam że takie milam
Jak mialam nawał pokarmu i czasami mi się wydaje że zaraz mleczko popłynie. Może to tak pamięć- głowa-psychika płata figle. Brzuszek tak normalnie- czuję go ale nie jakoś tragicznie:) jem absolutnie wszystko nie mam mdłości - tylko dwa razy bo byłam głodna- ale ja tak chyba przechodzę ciążę bo z dwójką miałam identyczne objawy
Mogłam wszystko jeść i piersi takie mega 😍 także u mnie każda ciąża nie inna a taka sama 🥳
 
Ja wszystkie wizyty np. ciążowe , stomatologiczne, biore jak najwcześniej żeby nie siedzieć i nie myśleć tylko mieć za soba
Mam 13.02 g 8.00
 
O godz. 13.
A jak się czujesz? Ja jeszcze 3 dni temu byłam zaniepokojona brakiem mdłości. A teraz tak mnie poskładało, że ledwo wstałam z łóżka o 12. Miłości, wymiotyz ból glowy i mega silne zawroty glowy zwłaszcza przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą czy zwykłym nachyleniu się. Ból brzucha kłujący raz na jakiś czas ale myślę, że pomogłam sobie w tej kwestii biorąc Duphaston.
Ja mam
Luteinę
Nic od czasu brania się nie zmieniło
 
O godz. 13.
A jak się czujesz? Ja jeszcze 3 dni temu byłam zaniepokojona brakiem mdłości. A teraz tak mnie poskładało, że ledwo wstałam z łóżka o 12. Miłości, wymiotyz ból glowy i mega silne zawroty glowy zwłaszcza przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą czy zwykłym nachyleniu się. Ból brzucha kłujący raz na jakiś czas ale myślę, że pomogłam sobie w tej kwestii biorąc Duphaston.
Jesteś już na naszym prywatnym wątku WRZESNIÓWECZKI ?
 
reklama
Do góry