reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Czyli nie jest wrośnięte więc to dużo lepsza sytuacja. Najczęściej łożyska się podnoszą jednak więc bądź dobrej myśli. Jesteś pod obserwacją od początku więc to najważniejsze 😙
 
Miałam wczoraj wizytę u mojej Pani doktor. Jeny czy Wy też macie problem w takich chwilach z ciśnieniem? Już drugi raz miałam u niej 150/90 i mówiła, że powinna mnie wysłać z takim ciśnieniem do szpitala,a w eonu mam wzorcowe, wróciłam od niej i 122/77, zabawne. Wiecie jak temu zaradzić?
 
Miałam wczoraj wizytę u mojej Pani doktor. Jeny czy Wy też macie problem w takich chwilach z ciśnieniem? Już drugi raz miałam u niej 150/90 i mówiła, że powinna mnie wysłać z takim ciśnieniem do szpitala,a w eonu mam wzorcowe, wróciłam od niej i 122/77, zabawne. Wiecie jak temu zaradzić?
Możesz stresować się wizytą dlatego ciśnienie się podnosi na tle nerwowym. Umówiłabym się z nią, że w domu robisz pomiary i zapisujesz i przyniesiesz jej na wizytę. Ja mam zawsze niskie ciśnienie a na wizytach po 130.
Ostatnio udało sie 120 mieć jak skupiłam się na oddechu i zamknęłam oczy :)
 
Możesz stresować się wizytą dlatego ciśnienie się podnosi na tle nerwowym. Umówiłabym się z nią, że w domu robisz pomiary i zapisujesz i przyniesiesz jej na wizytę. Ja mam zawsze niskie ciśnienie a na wizytach po 130.
Ostatnio udało sie 120 mieć jak skupiłam się na oddechu i zamknęłam oczy :)
No właśnie kazała mi mierzyć ale mnie zawsze stresuje to na miejscu więc chciałabym tego uniknąć, licho wyglądają te wyniki w karcie ciazy 😅
Niestety nie pomaga mi nawet jak sobie wcześniej 10 minut posiedze bo wczoraj to praktykowalyśmy 😅
 
Ja dzielę uwagę między dwa fora i dwie grupy na FB czasem się gubię, co na której napisałam 🤪 dziewczyny macie polecić książkę o porodzie i ebook np. na pierwsze miesiące życia maluszka?
Z aktualnych objawów tego pięknego stanu w jakim jesteśmy 🤰 mam ból d.. dosłownie od lędźwi 🙈
 
reklama
U mnie bole ustały, ale cukier mój szaleje, mam insuline na noc ta dlugodzialajaca, która nie obniża mi cukru na czczo a obniża w późniejszych godzinach 🤣 kuzwa po śniadaniu cukoer 74...wpadam ciągle w hipoglikemie, chodzę jak zombie, dobrze że jutro mam wizytę bo się czuje jak krolik doswiadczalny...ciągle tylko kazała zwiększać o 2 j.

Jest tu jakas słodka mama z insulina?
 
Do góry