reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Mamuski bardziej doświadczone, podpowiedzcie czy kokon się przydaje?


Mi się przydawał przy pierwszych 3 miesiącach życia. Mam dwa psy i dzięki temu jak kładłam córkę na kanapie, to było też jakieś ograniczenie dla zwierzaków. I byłam spokojniejsza :) Teraz dla syna też kupilam kokon jeden węższy, jeden szerszy na później
 
Hej! A ja dzisiaj chciałabym Was zaprosić na moje konto na Instagramie ☺️ o czym jest ? Atopowe zapalenie skóry, polecajki, wspieranie siebie nawzajem ❤️ jeśli wy albo wasze dzieci również się z tym borykacie to serdecznie zapraszam ❤️ Link do: Login • Instagram
 
Do góry