reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Cześć 🥰
Witam się z Wami z moją małą cieciorką w 7tyg+4. To moja pierwsza ciąża, lat 32. Termin porodu 23.09 🥰
Forum poleciła mi siostra, która korzystała z niego 12lat temu, dużo jej pomogło ♥️
16.02. wizyta z wynikami podstawowych badań, cytologia i kolejne USG przed 10tyg.
12.03. mam USG prenatalne+ papp. Pytanie do już mam, czy ta ogromna troska i strach o to maleństwo kiedyś się kończy? 🙆❤️
 
Cześć 🥰
Witam się z Wami z moją małą cieciorką w 7tyg+4. To moja pierwsza ciąża, lat 32. Termin porodu 23.09 🥰
Forum poleciła mi siostra, która korzystała z niego 12lat temu, dużo jej pomogło ♥️
16.02. wizyta z wynikami podstawowych badań, cytologia i kolejne USG przed 10tyg.
12.03. mam USG prenatalne+ papp. Pytanie do już mam, czy ta ogromna troska i strach o to maleństwo kiedyś się kończy? 🙆❤️
część Sylwia 🙂 miło Cię poznać 🙂
Prenatalne masz na NFZ?
Pytam bo rocznikowi mam 35 lat i już się łapie na NFZ tak z ciekawości ;)
 
część Sylwia 🙂 miło Cię poznać 🙂
Prenatalne masz na NFZ?
Pytam bo rocznikowi mam 35 lat i już się łapie na NFZ tak z ciekawości ;)
Nie, robię w Hi-gen Kraków z polecenia. Będę rozmawiać jeszcze z ginekolog, o przypadkach w rodzinie, jak da radę podpiąć to do darmowych to byłoby ok😉
 
Cześć 🥰
Witam się z Wami z moją małą cieciorką w 7tyg+4. To moja pierwsza ciąża, lat 32. Termin porodu 23.09 🥰
Forum poleciła mi siostra, która korzystała z niego 12lat temu, dużo jej pomogło ♥️
16.02. wizyta z wynikami podstawowych badań, cytologia i kolejne USG przed 10tyg.
12.03. mam USG prenatalne+ papp. Pytanie do już mam, czy ta ogromna troska i strach o to maleństwo kiedyś się kończy? 🙆❤️

Heeej. Witaj:)
Starach nie mija. Jest inny:) tak jak nasi rodzice martwią się o nas.
Mam nastolatka- nie martwię się o gila w nosie, ale już o wpływ towarzystwa, bezpieczeństwo w jego samodzielnych podróżach, wybory szkół i zdawanie dużych sprawdzianów w szkole martwię się bardzo.
 
Cześć 🥰
Witam się z Wami z moją małą cieciorką w 7tyg+4. To moja pierwsza ciąża, lat 32. Termin porodu 23.09 🥰
Forum poleciła mi siostra, która korzystała z niego 12lat temu, dużo jej pomogło ♥️
16.02. wizyta z wynikami podstawowych badań, cytologia i kolejne USG przed 10tyg.
12.03. mam USG prenatalne+ papp. Pytanie do już mam, czy ta ogromna troska i strach o to maleństwo kiedyś się kończy? 🙆❤️

Witaj! Jak się czujesz w ciąży? ❤️
 
Witaj! Jak się czujesz w ciąży? ❤️
Póki co podstawowe objawy jak ból podbrzusza, mdłości (póki co całe szczęście bez wymiotów), ciągły głód to największa zmora dla mnie, ból piersi dość spory, senność i ogólne niechcemisienic 🤪Ale wszystko przyjmę żeby cieciorka rosła zdrowa ♥️
 
Witajcie,
mam termin na wrzesień, ale póki co nie jestem pewna, czy i jak ciąża się rozwija. Ciąża z zaskoczenia, geriatryczna. Już w sumie dwa razy byłam pewna końca i czekałam na poronienie, ale jeszcze póki co nic się nie dzieje. Wg om to jest 10t4d, wg USG ciąża młodsza o jakieś 11 dni. Moje wszystkie cykle do tej pory były jak w zegarku, wiec ciężko uwierzyć, że nastąpiło przesunięcie. Ostatni skan miałam 3 tygodnie temu. Jutro mam kolejny i wariuję z niepewności. Potrzebuję jakiegoś wsparcia. Już raz miałam podobną historię, ciąża młodsza o 4 dni i niestety miałam późne poronienie zatrzymane. Czuję się ciażowo, zwłaszcza że względu na straszne mdłości.
 
Witajcie,
mam termin na wrzesień, ale póki co nie jestem pewna, czy i jak ciąża się rozwija. Ciąża z zaskoczenia, geriatryczna. Już w sumie dwa razy byłam pewna końca i czekałam na poronienie, ale jeszcze póki co nic się nie dzieje. Wg om to jest 10t4d, wg USG ciąża młodsza o jakieś 11 dni. Moje wszystkie cykle do tej pory były jak w zegarku, wiec ciężko uwierzyć, że nastąpiło przesunięcie. Ostatni skan miałam 3 tygodnie temu. Jutro mam kolejny i wariuję z niepewności. Potrzebuję jakiegoś wsparcia. Już raz miałam podobną historię, ciąża młodsza o 4 dni i niestety miałam późne poronienie zatrzymane. Czuję się ciażowo, zwłaszcza że względu na straszne mdłości.

Też jutro wizytuje, więc rozumiem te nerwy i stres. 😩 Ale fakt, że zawsze były cykle regularne nie wyklucza jednego poprzesuwanego. Być może tym razem coś innego się zadziało na z ciążą się udało! Trzymam kciuki za pozytywne wieści jutro ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny, miło was widzieć na wątku wrześniowym ❤️ Rozgośćcie się i jeśli napiszecie mi swoje terminy porodów to wrzucę was na pierwszą stronę z rozpiska 😁

@Padarka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę, żeby wszystko było w porządku! Daj koniecznie znać po wizycie co u maluszka ❤️
 
Do góry