reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Też czytałam na pubmedzie, że to może cukrzyca być i ja mam cukrzycę, ale genetyk zaprzeczyła, że to cukrzyca. A jakie masz białko beta?
Dowiem się we wtorek jak będę miała do ręki papier, bo mi noe podawała wyników tylko interpretowała że są dobre i że ryzyko się jeszcze zmniejszyło, także co do liczb dopiero się dowiem.
Już dzwoniłam do prowadzącej gin i powiedziała,że na tym etapie to całkiem normalne objawy, a jeśli się martwię to mam ewentualnie zrobić badanie moczu żeby wykluczyć ew zapalenie.
 
Ciężarna ma prawo zostać przyjęta do lekarza najpóźniej 7 dni od zgłoszenia się do przychodni/poradni.
Nawet do ginekologa? Jak bylam w poprzedniej ciąży, zamknęli przychodnię i szpital, w którym chodziłam do ginekologa i zrobili tam szpital covidowy. Miałam bardzo duży problem ze znalezieniem ginekologa, który by mnie przyjął do prowadzenia ciąży. Do tego obecnego dostałam się tylko dlatego, że miałam u niego kartę bo prowadziłam wcześniej ciążę u niego.
 
Nawet do ginekologa? Jak bylam w poprzedniej ciąży, zamknęli przychodnię i szpital, w którym chodziłam do ginekologa i zrobili tam szpital covidowy. Miałam bardzo duży problem ze znalezieniem ginekologa, który by mnie przyjął do prowadzenia ciąży. Do tego obecnego dostałam się tylko dlatego, że miałam u niego kartę bo prowadziłam wcześniej ciążę u niego.


Tak, ze świadczeń opieki zdrowotnej korzystasz jako ciężarna poza kolejnością.

Jeśli mają problem i odsyłają to ja w pierwszej ciąży powiedziałam, że w takim razie odezwę się do rzecznika praw pacjenta w ich sprawie, że terminu nie mają. Termin się znalazł. Szybko jednak od tamtego lekarza na NFZ uciekłam bo był konowałem ale jest kilku lekarzy w Trójmieście na NFZ, którzy mają dobre opinie
 
reklama
Tak, ze świadczeń opieki zdrowotnej korzystasz jako ciężarna poza kolejnością.

Jeśli mają problem i odsyłają to ja w pierwszej ciąży powiedziałam, że w takim razie odezwę się do rzecznika praw pacjenta w ich sprawie, że terminu nie mają. Termin się znalazł. Szybko jednak od tamtego lekarza na NFZ uciekłam bo był konowałem ale jest kilku lekarzy w Trójmieście na NFZ, którzy mają dobre opinie
A byś mogła mi podpowiedzieć którzy? Mój też ma dobre i kiedyś był dobry, ale chyba się wypalił.
 
Do góry