reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
A byś mogła mi podpowiedzieć którzy? Mój też ma dobre i kiedyś był dobry, ale chyba się wypalił.


Dwóch których mam w głowie i brałam jako pierwszy wybór to Dr Szemryk i dr Domżalska. Na grupach polecają także dr Zinkiewicza i Jankowskiego ale nie pamiętam jakie mają opinie. Zerknij w google
 
Dziewczyny a bada któraś z Was Ketony i aceton w moczu paskami ? Bo jestem ciekawa jak to u Was wygląda. Przypuszczam,że wiąże się to tylko z cukrzycą ciążowa
 
Dziewczyny a bada któraś z Was Ketony i aceton w moczu paskami ? Bo jestem ciekawa jak to u Was wygląda. Przypuszczam,że wiąże się to tylko z cukrzycą ciążowa
Ja mam cukrzycę i muszę sprawdzać paskami. Najpierw przez tydzień codziennie, później co 2-3 dzień. Ostatnio na wizycie lekarka powiedziała, żeby tylko raz w tygodniu. Mi generalnie wychodzą ketony w zakresie +/- albo +, zdarzyło się też ++. Diabetolog mówiła, żeby się nie martwić, że po przerwie nocnej i tylu godzinach bez jedzenia to normalne.
 
Cześć wszystkim :)
Długo zwlekałam z dołączeniem to grupy ale to wszystko chyba że strachu :)
Planowany termin wstępnie mam na 14 września.
I moje pytanie czy was też często boli brzuch? Ja już od tego świruje że coś jest nie tak....
 
Cześć wszystkim :)
Długo zwlekałam z dołączeniem to grupy ale to wszystko chyba że strachu :)
Planowany termin wstępnie mam na 14 września.
I moje pytanie czy was też często boli brzuch? Ja już od tego świruje że coś jest nie tak....
Jeśli to są takie kłucia bardziej z boku, a nie na środku brzuszka, to prawdopodobnie to macica rośnie i robi miejsce na maluszka :)
 
Dziewczyny jakie kupujecie witaminy ciążowe. Ja do tej pory miałam prenatal uno. Teraz jakieś duo wypadałoby kupić. Polecacie jakieś?
 
Dziewczyny jakie kupujecie witaminy ciążowe. Ja do tej pory miałam prenatal uno. Teraz jakieś duo wypadałoby kupić. Polecacie jakieś?


Ja po przeczytaniu opinii i złym samopoczuciu po oleju rybnym postawiłam na suplement z olejem z alg. Tylko drogo wychodzi na miesiąc bo opakowanie 60 kapsułek 60zl kosztuje (w jednej aptece chcieli 95zl 😂)
 

Załączniki

  • 89f3efa2-c6c3-49bd-9517-68edfa607a9f.jpeg
    89f3efa2-c6c3-49bd-9517-68edfa607a9f.jpeg
    30,9 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Ja mam cukrzycę i muszę sprawdzać paskami. Najpierw przez tydzień codziennie, później co 2-3 dzień. Ostatnio na wizycie lekarka powiedziała, żeby tylko raz w tygodniu. Mi generalnie wychodzą ketony w zakresie +/- albo +, zdarzyło się też ++. Diabetolog mówiła, żeby się nie martwić, że po przerwie nocnej i tylu godzinach bez jedzenia to normalne.
Ja mam sprawdzać raz w tygodniu, ogólnie jak mi cos wychodzi to głównie w południe, co też jest dziwne, ale na drugi dzień jak powtarzam to jest Oki.
Dzisiaj za to mecza mnie straszne zawroty glowy 😅
 
Do góry