reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

Bezimienna serdeczne gratulacje!!!!

Kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze...Dlaczego ja musze jeszcze czekac...Tak zle znosilam prawie cala ciaze wiec czy teraz nie moznaby bylo mi to jakos wynagrodzic???:tak:

Dziekuje za relacje z porodu, wcale mnie nie przerazily, juz sie nie boje tylko chce byc juz po.Fajnie ze macie juz swoje malenstwa przy sobie.Powodzenia i jeszcze raz bardzo gratuluje.
 
reklama
[QUOTE

Agniesia25:) życze Ci żebyś jak najprędzej mogła utulić swoje maleństwo :-)[/QUOTE]


Dziekuje, oby sie spelnilo, bo pomalu odchodze od zmyslow:wściekła/y:
 
bbezimienna piekne imiona wybraliscie dla coreczki :tak::tak: Jeszcze raz gratuluje :-)

Agniesia juz niedlugo bedziesz tulila swoje malenstwo! Trzymam kciuki ;-):-)
 
Witam mamuski no i przyszle mamuski :)
Ja rowniez mieszkam w UK i jestem wrzesniowa mamusia ale z zeszlego roczku :) Moj synus FILIPEK ma dzis roczek i 4 dni :) weszlam na wasz watek bo chcialam sobie przypomniec jak to cudownie bylo gdy sie moj malushek rodzil :)
A przyszlym mama powiem tak.. moze troszke boli ale same sie przekonacie ze dla tego momentu gdy zobaczycie swoja malenka istotke wszystko to bylo warte i zapomnicie o tym co przeszlyscie.
Wszystkim mamusia zycze powodzenia i niech maluszki sie dobrze chowaja .
A tym Przyszlym mama by ten upragniony dzien nastal jak najszybciej i zeby mialy juz swoje skarby przy sobie :))

12471.png


 
reklama
czesc dziewczyny!!!!
gratuluje wszystkim juz mamusiom !!! wiem ze to piekne uczucie,miec juz swoja kruszynke tak mala a tek wielka ...mam synka ktory ma 3 latka skonczone w maju ,ale teraz jestem w ciazy z nastepnym maluszkiem.6 tydzien,i chodz termin nie jest na wrzesien,a na maj 2009r.postanowilam do Was dolaczyc bo tez mieszkam w UK, (mam nadzieje ze moge?)
moj synek urodzil sie w Polsce wiec nie wiem jak tu bedzie, jedna ciaze juz stracilam,(tutaj) i nie chcem zeby to sie znowu powturzylo. ale oni tutaj takie terminy maja...pierwsza wizyta w 13 tyg!!! ani krwi teraz,ani moczu..nic!!!
ale mam nadzieje ze bedzie teraz ok!!
za wszystkie najblizsze porody trzymam kciuki!!
i serdecznie pozdrawiam!!
 
Do góry