reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

Witaj Mamo_Bartusia :-) Mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze ulozy tym razem. Ja tez mialam wiele watpliwosci odnosnie roznic w brytyjskiej sluzbie zdrowia dotyczacych ciazy, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolona :tak::tak::tak: Oby i w twoim przypadku tak bylo :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczynki, ja w takiej sprawie. Co prawda termin mam na listopad ale chialabym sie dowiedziec cos na temat wozka. Glupie troche pytanko ale coz nikt mnie tu nie zna :-)
Co wklada sie do wozka?? Tzn trzeba kupic przescieradlo, poduszke i posciel?? Czy sa jakies specjalne materacyki do wozka. Pomocy bo nie mam zielonego pojecia jak wyscielic malemu gondole.
 
Adas13 ja polozylam cieplutki kocyk na spod, a drugi mam do przykrycia :-) I jest ok. Mozesz tez kupic taki ala becik do wozka - tzw. footmuff. Duzo tego na ebay, ale mozna kupic wozek juz z tym w zestawie.
Pozdrawiam ;-)
 
filet26 wielkie dzieki za podpowiedz. Mam ten pokrowiec jeden do wozka (kupilam Icandy), i drugi Maxi Cossi do fotelika, moze faktycznie je wyprobuje a jak na razie to pokombinuje z kocykiem. Mamy jeszcze 5tyg wiec troche czasu na przymiarki zostalo :-D
 
filet26 wielkie dzieki za podpowiedz. Mam ten pokrowiec jeden do wozka (kupilam Icandy), i drugi Maxi Cossi do fotelika, moze faktycznie je wyprobuje a jak na razie to pokombinuje z kocykiem. Mamy jeszcze 5tyg wiec troche czasu na przymiarki zostalo :-D

Ja tez przed porodem wyprobowalam wszystkie mozliwe wersje wozka :-) A teraz nareszcie mam kogo w nim wozic :-p Moj synek uwielbia spacery :tak:
Pozdrawiam :-)
 
Czesc kochane!!!
Ciekawa jestem jak tam wasze maluszki no i jak oczywiscie Wy sie czujecie.Moj maluch ma juz ponad miesiac, kurcze jak ten czas leci przy dziecku....
Wybieracie sie na swieta do Polski z maluszkami???
 
Hej Agniesia
Moja ma ponad 2 miesiace!! Zapindala czas ze ho ho, wyrasta z ciuszkow, usmiecha sie do ludzi:-) Ja osobiscie nie wybieram sie na swieta, tylko ze wzgledu na mojego a., bo bedzie duzo pracy dla niego. Ale w styczniu, i to samochodem. A co:-) pozdrawiam
 
Witajcie:-)
A my jedziemy na swieta :tak: Dwa lata z rzedu swietowalismy w Anglii to trzeba w koncu do rodzinki pojechac :-p No i dziadkowie nie moga sie doczekac ;-) A przed nami ok.40 godzin jazdy :dry::baffled: Dobrze ze Damian uwielbia jazde w nosidelku :sorry2:

Pozdrawiam!
 
HEJ MAMUSIE!

A my jedziemy :tak: ... Dluga droga przed nami ale Juleczka lubi jezdzic :) I wyposazylismy sie w folelik w ktorym Julcia bedzie mogla lezec cala droge , wiec nie bedziemy mysieli tak czesto stawac:) pozdrawiam Was goraco!
 
reklama
HEJ MAMUSIE!

A my jedziemy :tak: ... Dluga droga przed nami ale Juleczka lubi jezdzic :) I wyposazylismy sie w folelik w ktorym Julcia bedzie mogla lezec cala droge , wiec nie bedziemy mysieli tak czesto stawac:) pozdrawiam Was goraco!
witajcie kochane mamusie ! mam pytanie czy zadna z was nie ma problemow z kolka u maluszka ? bo moj Alexander strasnie sie wije po kazdym jedzeniu malo placze i nie mam pojeica co to jest nie moge juz patrzec jak on sie meczy odpiszcie
 
Do góry