reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
hej
moj maluszek 20 tyg 70 cm i 7700 g
nocki rożne minimum 3 pobudki na cycka
smoczek i butelka blee ale podałam już marchewkę i dynie i smakują
 
U nas zaczął się okres : Mama muszę cię widzieć ! Normalnie przy wyjściu do toalety towarzyszy mi histeria Małej. U nas Gośka uwielbia suchą bułkę. Wiem że za wcześnie ale normalnie zajada i krzyczy jak jej się nie da.
Przy okazji ja nie mogę ćwiczyć ze względu na kręgosłup. Jutro mam prześwietlenie całego :(
A jak u Was ?
 
Ja bym tej suchej bułki nie radzila..
Dziewczyny super ćwiczenia na uda i brzuch na Youtube trwa 20 minut ale jest wycisk - Natalia gacka dla początkujących uda i pupa. Rewelacja a to tylko 20 minut co 2/3 dzień :-)
Mój maluszek to sobie tak czoło wydrapal dzisiaj :/ i jest faza: nie będę spal w dzień. Już mi brakuje sil czasami bo widzę że chce spać a jak tylko go lulam i tule do snu to on placze mocno. No i proszę was o kciuki 14 lutego bo mam badanie uszka kolejne....
 
Witam się i ja u nas ostatnie dwa tygodnie nie były za ciekawe walczyliśmy z grypa a malutka miała powiklanie po grypie i zeszło jej na oskrzela do tej pory jesteśmy na antybiotyku
Zazdroszczę Wam że wasze dzieci interesują się jedzeniem moja nic nie chce oprócz cyca nawet herbatki nie mogę w nią wmusic
Moim zdaniem jak dziecko coś podjada i nic mu nie jest to trzeba powoli podawać niech poznaje smaki a wiem że nie tak dawno kazano podawać kaszki manne dość wcześnie żeby przyzwyczajać dzieci do glutenu te wytyczne odnośnie karmienia co chwilę się zmieniają i by zwariował myślę że każda wie co dla jego dziecka jest dobre

Kurcze chętnie bym pocwiczyla ale jakoś brak mi samozaparcia i lenistwo bierze górę
 
reklama
Do góry