reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Majorcia :) mój synek 62 rozmiar miał jak się urodził. Teraz nosimy 74 ale tylko takie wieksze bo w niektóre nie wchodzi i 80.
Też byłam dzisiaj na szczepieniu. Maluśki strasznie to zniósł.... Gorączka, opuchlizna, jeden wielki ryk. Dopiero teraz zasnąl. Cały dzień się meczyl :/
 
A i lekarka mi powiedziala że wprowadzanie nowych pokarmów nigdy nie zaczynać od jabłuszka i marchewki bo są słodkie i później dziecko nie chce innych pokarmów. Ale to tylko tak wspominam wam co mi powiedziano :)
 
Torunianka ja urodziłam 20 września za 4 dni kończymy 5 miesięcy Mnie lekarka dzisiaj powiedziała że coś ostatnio marchewka bardzo uczula i że lepiej dawać odrazu zupki jarzynowe bo wszystkiego jest po trochu i że lepiej przyzwyczaić A co do wagi to mi się pytała czy moi synowie też byli tacy pulchni jak ona
 
Ostatnia edycja:
@Majorcia a to dziwne..my mamy 4mc i 4dni, jednak jak sie urodził był problem z wagą. Obecnie ma około 7 kilo,pewnie coś koło 6.8 jutro do szpitala idziemy to się dowiem dokładnie. Nosi 68od 2tyg , a około miesiąca pampersy 4 bo nie zamieściłabym w 3,zwlaszcza jak idzie solidna kupa ;)

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jabluszkowa bardzo się cieszę że malutki dobrze słyszy czyli miałaś dobre przeczucia
Szkoda tylko że musiałaś się aż tyle denerwować ale to i tak najważniejsze że jest wsio w porządku
Moja na szczęście dobrze znosi szczepienia nie goraczkuje następne szczepienia dopiero koniec października
 
Moja jak założę 3 to kupa ucieka mi dołem a i moja ma większa głowę od obwodu klatki piersiowej zapomniałam zapytać lekarki czy tak ma być
 
reklama
Do góry