reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Amcia to jest ta rozkladana co kupujesz wszystko czyli materac ramę narzutę osobno


Dziewczyny mojej małej tak ciężko wychodzą górne ząbki strasznie cierpi podaje jej leki p/bolowe to pomaga na chwilę i z powrotem ryk tak mi jej żal ostatnie dwa dni były koszmarne niewiedzialam że można tak ciężko to przechodzić A jak wasze dzieciaki to znoszą?
 
U nas na razie z zębami cisza. Ma bardzo spuchnięte co jakieś 2 dni i wtedy jest dzień marudzenia. W zasadzie wszystko na nie. Kurcze a może dać jej zimną marchewkę surową ( obraną nożem kanciasto) ? Moja mama taki pomysł mi doradziła
 
reklama
Do góry