reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Hej dziewczyny
Majorcia to ładny wynik z tymi zębami my narazie mamy tyko 2
Lena już raczkuje ład ie siedzi i wstaje na nóżki w każdej możliwej chwili jak ma się czego chwycić. Mowi mama tata baba . Ładnie wszystko jada uwielbia kaszki oraz serki owocowe [emoji4]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Amcia to moja nie wstaje ma problem jeszcze żeby usiąść samodzielnie czasem jej się uda a czasem nie o wstawaniu jeszcze nie ma mowy za to turla się we wszystkie strony pochwalcie się zdjęciem jak możecie
 
20170419_104817.jpg
 

Załączniki

  • 20170419_104817.jpg
    20170419_104817.jpg
    66 KB · Wyświetleń: 212
  • 20170410_092539.jpg
    20170410_092539.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 36
Amcia moja na zdjęciach podobna do twojej tylko moja ma ciemne oczka Lenka sliczniusia i widać że silna dziewczynka ładnie siedzi Bawi ci się sama czy nie chce ? bo moja Majka nie chce nic a nic sama się bawić wciąż domaga się towarzystwa bywa bardzo męcząca ale i tak ja uwielbiam
Amcia a jak twoje odchudzanie?
 
Amcia moja na zdjęciach podobna do twojej tylko moja ma ciemne oczka Lenka sliczniusia i widać że silna dziewczynka ładnie siedzi Bawi ci się sama czy nie chce ? bo moja Majka nie chce nic a nic sama się bawić wciąż domaga się towarzystwa bywa bardzo męcząca ale i tak ja uwielbiam
Amcia a jak twoje odchudzanie?
Lena czasem sie bawi sama ale to musi być cud bo tak to cały czas patrzy za towarzystwem jak twoja [emoji4]
Odchudzanie ciężko brak czasu ... ograniczam jedzenie ale ćwiczyć nie mam kiedy

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amcia moja na zdjęciach podobna do twojej tylko moja ma ciemne oczka Lenka sliczniusia i widać że silna dziewczynka ładnie siedzi Bawi ci się sama czy nie chce ? bo moja Majka nie chce nic a nic sama się bawić wciąż domaga się towarzystwa bywa bardzo męcząca ale i tak ja uwielbiam
Amcia a jak twoje odchudzanie?
A twoja mala już powiedziała pierwsze słowo bo u mnie lena powiedziała 3 słowa juz [emoji16]pierwsze było Tata potem baba a na końcu mama hehehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie moja coś tam gaworzy w stylu dadada albo babababa ale to nie słowa tylko tak bawi się dźwiękami i wyglupia się robi brr i puszcza banki ze śliny o i ostatnio zaczęła piszczeć ćwiczy głos jednym słowem
A i znowu jest nie do wytrzymania strasznie marudna chwilę po spaniu jest radosna bawi się a potem jęczy pewnie na zęby ciekawe chyba zaraz pojawia się dwójki na dole strasznie szybko wychodzą jej ząbki jedne za drugimi już mamy dość bo strasznie przy tym cierpi
 
O matko jak mnie dawno tu nie było, widzę działo się ;)
Majorcia nam też Ząbki wychodzą parami j w krótkich odstępach czasu niestety..
Amcia u nas codziennie jest mama czasem baba ale tata za nic w świecie nie chcę mówić ;)
Jabłuszkowa a będziemy polować zwłaszcza że sama bym zjadła xD
Podziwiam powroty do wagi i sylwetki , u mnie się nie zapowiada, na usg wyszedł mały pęcherzyk..;)

Dzisiaj mamy 7miesiecy już. Jak to zlecialo. Mieliśmy zapalenie oskrzeli ale powoli schodzi, chyba syncio czuję się lepiej niż ja bo czasem zadychram ostro.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U nas nadal ząbków brak...
Karolinka siedzi ale jeszcze się tak śmiesznie chwieje więc muszę uważać żeby się nie uderzyła.
Turla się z boku na bok,w każda stronę wędruje.
Mówi mama jak jej źle ;) a tak to po swojemu gada,czasem jakieś śpiewy głośne prezentuje,nie mowie już o pluciu,bo ślini sie na potegę.
Bardzo lubi chrupki kukurydziane :):)

Torunianka-gratulacje!
 
Do góry