reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Muszę kupić a pamiętam że synowi ja smarowałam pupę tormentiolem super goila bo u mnie dzieci przez alergię jak coś je uczyli to zaraz wokół pępka i pupa zaraz czerwone obszczypane z kostkami takimi drobnymi
 
reklama
Ja pupę smaruję zwykłym tormentiolem - najlepiej i najszybciej goi . A teraz wszystko na topie bo zęby idą i kupy częstsze. A ten zwykły i linotormentialle są lepsze od sudocremu bo lepiej się rozsmarowują na podrażnionej skórze. Gosia sudocremem nie da się posmarować...

Majorcia możesz też wejść na : Link do: Dodaj zdjęcie | Fotosik.pl i tam dodajesz zdjęcie ( zaznaczasz gdzie chcesz je umieścić i wklejasz link w swoim poście.
 
Hej dziewczyny,moja mała ma id kilku dni takie małe bąbelki nad górną wargą,myślę że to może od nadmiaru śliny bądź od tarczki smoczka.Myślicie że tą polecaną przez was maścią mogłabym to potraktować?
 
20170518_112224.jpg

Pozdrawiamy z placu zabaw [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170518_112224.jpg
    20170518_112224.jpg
    96,4 KB · Wyświetleń: 492
reklama
U mnie ostatnio wychodzi pod ustami takie czerwone i z tego skóra schodzi i nie mam pojęcia od czego [emoji58]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry