reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Moja dalej na piersi my mamy już sporo ząbków u mnie moja już dawno biega ale za to waży malutko ma 8 kg idę teraz na szczepienia to zobaczę co mi lekarz powie odnośnie jej wagi
 
reklama
Jabłuszkowa masz rację-cza zasuwa jak szalony... A u nas nastąpił wysyp zębów- były cztery a teraz to już czternaście! Poszły jak grzyby po deszczu :)
Bylyśmy teraz przez dwa tygodnie w szpitalu-wirusowe zapalenue płuc. Już jest ok ale po powrocie do domu mała strasznie jest absorbująca-szybko się irytuje i bardzo pokazuje złości. Zastanawiam się czy to juz taki etap rozwojowy czy poprostu taka chwilowa "niedyspozycja" po szpitalu- powiedzcie jak u was się maluchy zachowują?
 
Maruda - chyba etap rozwoju... Gosia to taki złośnik. Buntuje się i pokazuje że chce i koniec. W żłobku mówią że wszystkie dzieci w tym wieku zaczynają formowanie grabic. Co u kogo można :)
 
Hej dziewczyny. Bardzo dawno mnie tu nie było. Moja Lenka 17 grudnia kończy 15 miesięcy żywe srebro. Bez mamy ani rusz. Właśnie robiłam test i okazało się ze jestem w ciąży. Trochę się załamałam. To by było moje 3 dziecko w wieku 37 lat.
Nie mogę sobie z tym poradzić. Mam pełno obaw Szok
 
reklama
Do góry