reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Hej dziewczyny. Bardzo dawno mnie tu nie było. Moja Lenka 17 grudnia kończy 15 miesięcy żywe srebro. Bez mamy ani rusz. Właśnie robiłam test i okazało się ze jestem w ciąży. Trochę się załamałam. To by było moje 3 dziecko w wieku 37 lat.
Nie mogę sobie z tym poradzić. Mam pełno obaw Szok
Kochana napewno szok ale czym sie przejmujesz finansowo czy wiek ?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
amcia8232 wiek to raz dwa strasznie wspominam końcówkę ciąży byłam opuchnieta w nocy budziły mnie drętwienie dłoni. Wogole cieszyłam się ze Lenka już podrosla z najgorszego i marzy mi się przespać wkońcu spokojnie noc. A tu szanse na to przepadły. Wiem jestem egoistka Ale jestem już strasznie
zmęczona.
 
amcia8232 wiek to raz dwa strasznie wspominam końcówkę ciąży byłam opuchnieta w nocy budziły mnie drętwienie dłoni. Wogole cieszyłam się ze Lenka już podrosla z najgorszego i marzy mi się przespać wkońcu spokojnie noc. A tu szanse na to przepadły. Wiem jestem egoistka Ale jestem już strasznie
zmęczona.
Moze nasteona ciaza nie bedzie taka zla ? Moze przejdziesz ja lekko bez zadnych wymyslow twojego ciala wymiotow itp.. Musisz byc dobrej mysli [emoji5] a ktory to tc

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze nasteona ciaza nie bedzie taka zla ? Moze przejdziesz ja lekko bez zadnych wymyslow twojego ciala wymiotow itp.. Musisz byc dobrej mysli [emoji5] a ktory to tc

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
6tc z OM według kalkulatora internetowego.
Czuję się mega źle. Nudności których nigdy nie miałam i uderzenia gorąca jak przy menopauzie
 
6tc z OM według kalkulatora internetowego.
Czuję się mega źle. Nudności których nigdy nie miałam i uderzenia gorąca jak przy menopauzie
Ehh kurczę moze minie po 1 trymestrze... Kochana mam nadzieję ze bedzie dobrze i nie będziesz cierpiec w tej ciazy [emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję wam dziewczyny! I strasznie zazdroszczę! Też byśmy chcieli już dzidziusia ale niestety że względów zawodowych nie mogę sobie na to pozwolić jeszcze. Siedzę na wychowawczym na utrzymaniu męża :/ macie jakieś marzenia co do płci następnej pociechy ? Ja to będę chyba modlić się codziennie żeby mieć córkę do pary w przyszłości:D
 
Do góry