reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

MamaNadii2 mi w 26 dc wyszly 2 kreski. Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny, dla mnie I mojej rodziny to rok duzych zmian, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.
 
reklama
Polis1083 dziękujemy bardzo i wzajemnie najszczersze życzenia i bądź dobrej myśli. Pamiętam jak ja byłam w pierwszej ciąży bałam się jak to będzie tu remont ja w ciąży nie wyobrażałam sobie jak się urodzi Jan będzie racxkowac a teraz już do przedszkola poszła moja księżniczka a teraz druga ciąża upragniona a mimo już jakiegoś tam doświadczenia i przeżycia tego wszystkiego raz dalej mam obawy jak to będzie.... Czy sobie poradzę? I wogole.... Ale grunt to pozytywne myślenie
 
Hej dziewczynki! :) Ja robiłam test na 4 dni przed @, która miała być w wigilię. Ku mojemu zdumieniu już wtedy widać było bladą drugą kreseczkę :) powtórzyłam po 2 dniach i też dwie kreseczki. Dzień przed wigilią poszłam na betę i było 78 :) zaraz po świętach w poniedziałek 717 :) Hurra! :D Już tydzień ponad jak @ się spóźnia :) mam termin na 19 stycznia do ginekologa gdy będzie 8 tc. ale nie wiem czy nie iść szybciej bo pobolewa mnie podbrzusze, jajniki pracują :) czytałam, że to normalne ale jednak troszkę się martwię....mdłości jeszcze nie mam jako takich :) Życzę Wam wszystkim kochane dziewczyny abyście zobaczyły jak najszybciej drugie kreseczki na swoich testach i abyście już w tym roku tuliły do siebie Wasze piękne, zdrowe maleństwa! Wszystkiego dobrego!
 
Molly_88 to super gratulacje i witamy we wrzesniowkach. Mnie też boli podbrzusze i tez czuje raz z lewej raz z prawej strony raz mocniej raz słabiej wczoraj byłam u gin powiedziała że jest wszystko ok. Pozdrawiam.
 
A ja ani bety nie mam jak zrobic ani testu nie powtarzalam I tetaz chodze I sie stresuje. Mimo ze to druga ciaza I teoretycznie powinnam byc spokojniejsza to u mnie na odwrot. Chodze co chwile I sprawdzam czy nie plamie I caly czas sprawdzam czy piersi dalej bola bo to jak na razie moj jedyny objaw. Do gin. pojde dopiero w polowie lutego jak bedziemy w Pl to pewnie sie uspokoje.
 
Wiem doskonale cie rozumiem. Ja też oprócz podbrzusza nie mam żadnych objawów. A w pierwszej ciąży to mnie mega piersi bolały a teraz mam takie twarde i powiększone ale wogole nie bolą a w pierwszej ciąży myślałam że mi odpada tak bolały hehe
 
Ja sie dzis przebudzilam I musialam sie przekrecic na bok bo mnie tak bolaly jak na brzuchu lezalam ze spac sie nie dalo. Chyba trzeba sie powoli przyzwyczajac do spania na boku.
 
reklama
Molly_88 ja też jestem umówiona na 19 stycznia do lekarza i też już od kilku dni myślę czy w poniedziałek nie zadzwonić przyspieszyć wizyte,, niepokoje się bo boli mnie prawy jajnik ale widzę że chyba każda z nas ma takie objawy.
Mary Ja w pierwszej ciąży też miałam więcej objawów i bolące piersi ale pewnie każda ciąża przebiega inaczej :-) :-)
 
Do góry