reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja dzis rano spanikowalam bo mnie nagle przestaly bolec piersi a w nocy mialam raz brazowo podbarwiony sluz no I myslalam ze juz po wszystkim. Obdzwonilam gdzie sie dalo ale albo nie ma lekarza albo w tak wczesnej ciazy mnie nie przyjma. Na szczescie juz wszystko ok, bol wrocil a sluz normalny ale jak tak dalej pojdzie to zeswiruje do pierwszego usg.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam Was wszystkie. Ja dzisiaj testowałam i miałam jak byk dwie kreski. To moja druga ciaża, mam córeczkę w wieku 1 rok i 7 miesięcy. Trochę szybko... Z moich obliczeń poròd wychodzi na 26 sierpnia, ale po doświadczeniu z I ciaża (poród 9 dni po terminie) wiem że pewnie będę rodziła we wrześniu:)
 
Witaj kamyyla I gratulacje. 2,5 roku to fajna roznica miedzy dzieciaczkami, chociaz podobna meczaca dla rodzicow. Ja swoja corcie przenosilam 11 dni wiec oczekiwanie tez nie jest mi obce.
 
Witam przyszłe mamy, u lekarza byłam 5 dni przed spodziewaną miesiączką w celu zrobienia cytologii (ostatnia po pierwszym porodzie 3 lata temu) oraz spytania czy coś się święci w brzuchu ponieważ współżyłam ok 1,5 dnia po owulacji. Lekarz przebadał i stwierdził, że ciąży na pewno nie ma. Po zapewnieniach lekarza, z czystym sumieniem pobalowałam trochę w święta... Okres spóźniał się. Trzeciego dnia po spodziewanej miesiączce zrobiłam test (chociaż byłam pewna jednej kreski) i był on pozytywny - termin 4 września :)
 
Witajcie mamusie ! Prawdopodobnie do Was dolacze , w sylwestra robilam jedenn test , wczoraj drugi 2 piekne kreski na obydwoch :) jutro rejestruje sie do Gina ')) jestem mama 2dzieci corki 7 letnirj i synka 5 lat :) 3 ciaza byla planowana mam nadzieje ze sie potwierdzii
 
witajcie Dziewczyny :) Zaglądnęłam tutaj troszkę z sentymentu, jak tylko zobaczyłam wrześnióweczki :) 2 lata temu w sylwestra zrobiłam bete, a dziś mam już drugą prawie 16 miesięczną córę :)
serdecznie Wam gratuluje. Rosnijcie zdrowo i spokojnie:)
 
hej Mamusie ja tez do Was dołączę po 3msc starań termin mam na 6.09(brak żadnych objaw oprócz piersi - urosły:biggrin2: jestem mamą 2,5 synka.. ciągle zastanawiam się kiedy iść do lekarza i chyba poczekam 2 tygodnie
 
reklama
Do gina sie dzis ni ostalam ale zrobilam Bete wszlo 5-6 tydzien wiec oficjalnie jestem wrzesnioweczka
 
Do góry