reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziś dopadło mnie okropne zmęczenie. Ratuje cie się kawą w takich sytuacjach? Wiem, że ni powinno się jej pić ale jak ni mogę sobie pozwolić na odpoczynek to co robii
 
reklama
Dziś dopadło mnie okropne zmęczenie. Ratuje cie się kawą w takich sytuacjach? Wiem, że ni powinno się jej pić ale jak ni mogę sobie pozwolić na odpoczynek to co robii

Pozwalam sobie na jedną filiżankę kawy dziennie.
W pierwszej ciąży od kawy mnie odrzuciło a potem to miałam nadciśnienie wiec nie bardzo mogłam.
Ale w tej bardzo mi smakuje- jedna filiżanka nie zaszkodzi :)
 
Dziś dopadło mnie okropne zmęczenie. Ratuje cie się kawą w takich sytuacjach? Wiem, że ni powinno się jej pić ale jak ni mogę sobie pozwolić na odpoczynek to co robii

Ja wypijam 2 dziennie tzn staram się. Wczoraj nie wytrzymałam i stanęło na trzech ale od dzis będę silna i ponad dwie nie wypiję.
 
U mnie bez zmian, nadal ból brzucha i leci. Wzięłam nospe, mam teraz wolne godzinkę to posiedzę sobie. Odpoczne.
Co do kawy to ja jedna dziennie pije, bez tego ani rusz ;) Rozpuszczalna z mlekiem nie zaszkodzi :)
 
A ja ogólnie nie piję kawy. Nie lubię w życiu może z 3 kawy wypilam. Ale herbata.... ooo to jest to a co do zmęczenia.. ciągle chce mi się spać a moj synek nie pomaga
 
Cześć wszystkim
Mam takie małe pytanie, jak miałyście USG i był zrobiony pomiar Fasolki To jaka duża była. My mieliśmy wczoraj pierwsze USG i na zdjęciu jest pomiar 0,91cm. I teraz sie zastanawiam czy to nie jest trochę mało jak na prawie 8-my tydzień ?
Dzieki za odpowiedz
 
Bulkaasia spokojnie, będzie dobrze. Musi być dobrze!!
Ja latem nauczyłam się pić kawę rozpuszczalna z mlekiem. Pije dwie dziennie ale od kilku dni nie mam ochoty. I to mnie denerwuje, okres się spóźnia, nie mam apetytu gdzie normalnie to ja ciągle mam na coś ochotę, a teraz ani na kawę, ani nic słodkiego ani nic innego. Mogłabym w ogóle nie jeść. Cycki bolą i pieką a test negatywny...
 
reklama
Ja pije dwie kawy dziennie ale slabe.
Bylam dzis u endokrynologa zwiekszyl dawke lekow i powiedzial ze nie mam sie niczym martwic i bzdur w necie nie czytac.
Progesteron na odpowiednim poziomie
Nie moge doczekac sie wizyty u gin
 
Do góry