reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziewczyny napiszcie mi w którym tc bylyscie na usg i już było widać fasolkę? Tylko napiszcie mi po skończonym tygodniu (np 6t2d to 6 tydzien) z góry dzięki :)
 
reklama
natalias - ja byłam w 6t1d i było widać zarodek i serduszko. A mierzył 4,6 mm.

Maniek35 - ja specjalistka nie jestem, bo to moja pierwsza ciąża, ale jak się patrzy po internetach to 0.91 też może być. Pamiętaj, że każda ciąża jest inna i nie musi wszystko być równo z widełkami :) A lekarz co mówił?
 
Dziewczyny, pytałyście o zakupy. Ja poszlam dziś po krem na rozstępy i książeczkę dla synka i z czym wróciłam?!
Zobaczcie same;) Wiem, ze jest za wcześnie, ale nie moglam się powstrzymać
Co do kawy, ja piję inkę. Biorę tyle lekow, ze kofeiny postanowiłam oszczędzić dziecku.
Za to dzis na bakier z dietą cukrzycową - obiad u babci, same rozumiecie:-D
 

Załączniki

  • 2016-01-20_14.25.24.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    2016-01-20_14.25.24.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    35,8 KB · Wyświetleń: 52
Aestima słodkie buciki. Ja mam jedne, bo tam wsadziłam test ciążowy w ramach niespodzianki dla męża. A z zakupami planuje się wstrzymać do połowy ciąży. Planuję, ale zobaczymy jak to wyjdzie, HEHE.
 
Hess, podobne plany mam. Eee, mialam:-D Ja w poprzednich ciazach tez dawalam M.buciki, ale teraz nie moglam się powstrzymać i powiedzialam mu jak tylko zeobilam test, o 6 rano. Zupelnie nieprzygotowana. No to nadrobiłam teraz bucikami:rolleyes2::-) :)
 
reklama
Aestima rozkoszne :-)

Ja z kolei po wczorajszym ciężkim żywieniowo dniu ulegam małej słabości. Tak stał i patrzył na mnie że aż grzechem było sobie nie nałożyć
 

Załączniki

  • WP_20160120_14_46_25_Pro.jpg
    WP_20160120_14_46_25_Pro.jpg
    793,5 KB · Wyświetleń: 48
Do góry