reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dziś dopadło mnie okropne zmęczenie. Ratuje cie się kawą w takich sytuacjach? Wiem, że ni powinno się jej pić ale jak ni mogę sobie pozwolić na odpoczynek to co robii
Ja kawy nigdy nie piłam, jak jestem senna to idę do okna. Albo zamykam oczy na 3 min i przechodzi
 
Hess, podobne plany mam. Eee, mialam:-D Ja w poprzednich ciazach tez dawalam M.buciki, ale teraz nie moglam się powstrzymać i powiedzialam mu jak tylko zeobilam test, o 6 rano. Zupelnie nieprzygotowana. No to nadrobiłam teraz bucikami:rolleyes2::-) :)
Ja mojemu wysłałam MMS z testem i skarpetkami ( je miałam już ok 5 lat albo więcej)
 
Hess mam ten sam problem
Bulkaasia znam dziewczynę co krwawi prze 9 miesięcy tak że zmieniali ręczniki. I urodziła zdrowa dzidzia. Musisz być dzielna i być dobrej myśli
 
reklama
anik.to się tak da? 5 kg? Marzenie :) ja z synkiem 20 kg. Startowalam z wagi 55kg a teraz niestety waga większa znacznie... ale tez doeta i leki (metformina)

bulkaasia&&&&&! To juz nie plamienie, muszą cos zrobic jak takie duze krwawienie. Bo to moze byc z torbieli, nadżerki, krwiaka. Oby nic powazniejszego! Informuj nas kochana.
 
Do góry