reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Rosie biedulko może jak się chwytałaś tej poręczy to coś sobie z boku naciągnełaś,takie naciągnięcia potrafią pierońsko boleć. Ale dla własnego spokoju idz,nuech Cię obejrzą :*
 
Myśle, ze sierpień/wrzesień, ale bardziej wrzesień. Wreszcie udało mi się dostać pierwszą normalną miesiączkę (mega obfitą), ale jednak wygląda już jak okres :)

A gdzie reszta dziewczyn?

Anil dziewczyny sa na zamknietym. Tutaj zagladaly ale sie wywiazala jakas dyskusja nieciekawa
 
czechow - dzięki będe próbować
Rielle - kupiłam Palmersa na promocji 2 za 1 i mimo że wąchałam go w sklepie to na sobie nie mogłam znieść tego zapachu. Oddałam z ulgą ciężarnej koleżance :)
Ja dostalam ostatnio od położnej pròbki balsamu palmersa. Jest rewelacyjny. Gdzie go kupowałyscie i jaka jest cena

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dostalam ostatnio od położnej pròbki balsamu palmersa. Jest rewelacyjny. Gdzie go kupowałyscie i jaka jest cena

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom


Często jest na przecenie w Superpharmie.

Tylko (w sumie już pisałam o tym, więc sorka że się powtarzam) oni zmieniali składy niektórych produktów i niektóre nie są zbyt przyjazne.
 
Do góry