reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

masakra 3 piętro jaką ty masz kondycje ... mi też sie tak dzieje z brzuchem a szczególnie po jakiejś większej- cięższej pracy...
u mnie pogoda super aż żal siedzieć w domu ... miłego dnia
 
reklama
3 piętro i 9 miesięczny energiczny Beagle ;D
Także mi pasywne siedzenie w domu nie grozi ;) Wam również miłego dnia !
 
No to ja też się pochwalę ;) Też będzie córeczka :) A propos tych skurczy - mam sobie wtedy poleżeć i odpocząć. Ostatnio też te napięcia osłabły ;) Babeczka kazała nic nie brać tylko więcej wypoczywać ;) Pozdrawiam !
 
gratulacje dziewczynek mi tez sie marzy wizyte mam 18 wiec może ..
jejkuś jestem teraz jakoś bardzo nerwowa masakra ciągle krzyczę na mojego 3latka a mężowi wytykam tyko błedy i wszystko mi źle jak sie nie zmienie to wywalą mnie z domu..
dziewczyny a wy kupuje już coś dla dziecka albo myślicie o wyprawce?? bo ja nie ma nic nawet nie myśle o tym...
miłego dnia mnie znów piękna pogoda - przebarwienia/piegi pod oczami już są a gdzei tu 4 msc słońca
 
gratulacje dziewczynek mi tez sie marzy wizyte mam 18 wiec może ..
jejkuś jestem teraz jakoś bardzo nerwowa masakra ciągle krzyczę na mojego 3latka a mężowi wytykam tyko błedy i wszystko mi źle jak sie nie zmienie to wywalą mnie z domu..
dziewczyny a wy kupuje już coś dla dziecka albo myślicie o wyprawce?? bo ja nie ma nic nawet nie myśle o tym...
miłego dnia mnie znów piękna pogoda - przebarwienia/piegi pod oczami już są a gdzei tu 4 msc słońca
U mnie te same objawy . Nerwowość okropna , piegu i przebarwienia na twarzy.
Co do wyprawki to mam już łóżeczko z drugiej ręki ale piękne z opuszczanym bokiem , posciel do wózka i łóżeczka. Ubranka będę kompletowac tak koło 7 miesiąca jak mi potwierdzą płeć. Mam nadzieję że mojej córci żaden siusiak nagle nie wyrośnie [emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judy166 - Trzymaj się ! Niestety hormony górują ;( Mój M też ma ciężki żywot ostatnio :)
Ja mam łóżeczko i wózek ( w zielonym kolorze bo nie wiadomo było co we mnie siedzi) a że to moje pierwsze dziecko, nie mam pojęcia co ma być w wyprawce. Więc na razie też czekam ;)
 
Hej dziewczyny !!! gdzie to się podziewacie :)
Ja w niedzielę zaliczyłam mega stracha .Przez pół dnia nie czułam ruchów małej a dzień wcześniej było też mniej kopnięć. Już byłam gotowa jechać do szpitala , ryczałam jak bóbr. ale spróbowałam trochę wstrząsów brzuchem i chyba zmieniła pozycję bo potem buszowała cały czas.
Dziś jestem po wizycie u gina , dostałam skierowanie na prenatalne( w zasadzie nie wiem czemu mi wcześniej sam nie zaproponował , dopiero jak spytałam czy jest taka możliwość to powiedział , że nie ma problemu)Stwierdził też , że mam obrzęki i zalecił dużo odpoczynku i paradoksalnie -zmniejszenie spożywania nadmiaru płynów(zawsze myślałam wręcz odwrotnie- że trzeba dużo pić)
A tak to ogólnie ok
 
Hej ! Też mam takie dni że mała jest strasznie aktywna a dzisiaj np prawie wcale :) Super że wszystko dobrze !
Ja stwierdziłam że nie będę piła tych 2,5 litra wody dziennie minimum bo nie jestem w stanie. Zresztą zgaga pali wtedy niemiłosiernie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!aniaczarnula - najwazniejsze że już w porządku,nie denerwuj się.
Ja dziś mam dzień głoda,ciągle bym jadła...A w przerwue na jedzenie ciągle siedze w toalecie takie parcie mam.
Moj malych ruchliwy,w czwartek mam wizyte i moze poznam plec w koncu
 
Do góry