reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Syneczki3, zadzroszczę! U mnie takie pysznosci zabronione. Ale zjem dzis dwa naleśniki babci. Z bialej mąki, a co! Mam nadzieję, ze insulina od tego jakoś strasznie nie podskoczy.
 
reklama
Maniek - ja dopiero jutro idę na USG to będę mogła coś powiedzieć. Nie pamiętam niestety jak to w pierwszej ciąży było... chyba, że znajdę pierwsze USG ;)

Kupiłam dzisiaj witaminy. I coś na przeziębienie bo mnie rozkłada :(
 
ja piłam tylko rozpuszczana z mlekiem, a teraz wcale mnie nie ciagnie.wypiłam pare razy kakao ale jak zwymiotowałam po nim któregoś ranka, tak koniec i kakao odpada narazie.
 
Dziewczyny, pytałyście o zakupy. Ja poszlam dziś po krem na rozstępy i książeczkę dla synka i z czym wróciłam?!
Zobaczcie same;) Wiem, ze jest za wcześnie, ale nie moglam się powstrzymać
Co do kawy, ja piję inkę. Biorę tyle lekow, ze kofeiny postanowiłam oszczędzić dziecku.
Za to dzis na bakier z dietą cukrzycową - obiad u babci, same rozumiecie:-D
Ale słodziaki, przydadzą się na jesienne spacery :-)
 
Kornelia38, wlasnie z myslą o jesiennej aurze je kupiłam:-) :) Choć nie wiem czy Maleństwo nie przyjdzie na świat w sierpniu, synek urodzil się miesiąc wcześniej niż powinien.
dariaorzechowska, ja jescze nie wymiotowałam, ale wczoraj było blisko, w poprzedniej ciąży zero mdłości, a teraz mnie dopadło!
 
Kornelia38, wlasnie z myslą o jesiennej aurze je kupiłam:-) :) Choć nie wiem czy Maleństwo nie przyjdzie na świat w sierpniu, synek urodzil się miesiąc wcześniej niż powinien.
dariaorzechowska, ja jescze nie wymiotowałam, ale wczoraj było blisko, w poprzedniej ciąży zero mdłości, a teraz mnie dopadło!
Mój Karol też się urodził wcześniej. W 34+4
 
A mnie w tej ciąży właśnie na słodkie.
W poprzedniej wszystko kwaśne, wyraziste w smaku i pikantne - wszelakie ogórki kiszone, korniszony czy w musztardzie, papryka w pomidorach, zupy kwaśne.
Choć teraz codziennie bym ogórkowa jadła :D
 
reklama
Dziewczyny, a Wy w ciąży chudłyście, chudniecie? Mam troszkę odruchów wymiotnych, ale rzadko, a od 14.12 schudłam 5 kg. Czy to tak na początku tylko ciąży jest? Potem nadrobię?
 
Do góry