reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Lekarz tez czlowiek i ma prawo do urlopu...


ckai3e3knlg02eze.png
Niby tak ale przed każdymi świętami są te urlopy a ona jakby nie patrzeć na patologii przyjmuje więc chociaż zastępstwo powinna dać poza tym 2 mce jej nie było przyjmuje dopiero od początku marca więc szybko ten urlop.. Wredna jestem ale denerwuje się tym że jeszcze tyle muszę czekać na wizytę.
 
reklama
Ja mam zamiar odkurzyc dzis. Na mycie okien to dla mnie jest zdecydowanie za zimno:( i u nas to na szczescie meskie zajecie;)

u nas to też działka m :tak: wogóle mój m dużo sprząta i robi to bardzo dobrze.
Jane, gratulacje! Bedziecie swietowac?;)

a nawet nie wiem :-D dziś rano sobie przypomniałam dopiero że to już tyle, bo rocznicę ślubu mamy we wrześniu ..może przygotuję coś fajnego na wieczór :tak:

Ja raz w tygodniu, w sobotę ogarniam wszystko i robię porządki, ścieram kurze, odkurzam, zmywam podłogi itd. Ale pewnie jakbym nie pracowała to z nudów w tygodniu bym to zrobiła :)
Jeśli jesteście zagrożone to faktycznie oszczędzajcie się, u mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku z ciążą więc staram się mieć trochę ruchu i nie unikam prac domowych, a w pracy zamiast wjeżdzać windą wchodzę na 4 piętro po schodach. Mam nadzieję, że dzięki temu aż tak mocno nie przytyję.

my też w sobotę generalne sprzątanie a w tygodniu tylko ogarnianie...choć od kiedy jest Ola to odkurzanie jest częściej :-p okruchy wszędzie są :-p
 
U nas też robię zawsze w sobotę.. Ale w poprzednią czułam się słaba i ki się nie chciało... Zrobiłam to co musiałam. A że sama w domu, młody w przedszkolu a mężulek w pracy, to zrobię dzisiaj :)
Tym bardziej że samopoczucie jakieś takie SUPER :)
 
My juz po szczepieniu. Synek byl dzielny.
Zaraz pewnie pojdziemy na spacer.

Ja musze sama umyc okna i zawiesic firany bo maz wraca z pracy jak jest ciemno a moja mama jest po operacji...jakos powoli ogarne.
 
U nas też robię zawsze w sobotę.. Ale w poprzednią czułam się słaba i ki się nie chciało... Zrobiłam to co musiałam. A że sama w domu, młody w przedszkolu a mężulek w pracy, to zrobię dzisiaj :)
Tym bardziej że samopoczucie jakieś takie SUPER :)

ja jak siedziałam na macierzyńskim z Olą to lubiłam sobie w tygodniu posprzątać i mieć sobotę luźniejszą :-) :) teraz też tak planuję robić :tak:
 
ja nie krzyczę bo sama od 6 na nogach jestem :-D



ja nie mam wymiotów tylko wczoraj jak o tym jedzeniu mielonym przez matkę dziewczyny pisały to autentycznie miałam dość :-D u mnie też piękne słoneczko ale my chyba niedaleko siebie mieszkamy??
kto ma dziś wizytę??

My z m mamy dziś rocznicę 14 lat razem :szok::rofl2::-D

miłego dnia :tak:
Gratulacje!!!!!!!!!!!
Ja kolo Rzeszowa mieszkam.
 
JaK myje okna to stoję na drabinie żeby nie podnosić rąk do góry. Tak samo z wieszanie firanek. Ja niestety nie mam nikogo zeby mi mógł pomóc. Wszystko sama musze zrobić.
Podobno takie podnoszenie rąk do góry może spowodować oklejanie łożyska.
 
Podziwiam że te które myją okna i wieszają firanki same - nie wiem czy to kwestia błędnika ale ja jak robie takie akcje od razu kręci mi się w głowie i mi słabo.

Ja już poodkurzałam byłam oddać mocz do analizy i mam w planie poprasować, mam ogromną górę rzeczy.
 
reklama
Dziewczyny was też tak bolą i rwa piersi? Mnie od dwóch dni strasznie zwłaszcza jedna pierś rwie aż boli..chyba udrazniaja się kanaliki ale w pierwszej ciąży tak nie miałam..
 
Do góry