reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Nikt mnie nie goni powoli zjem :-)

Ja miałam C i tak mi zostało chyba. Jeszcze nie kupowałam nowego stanika, bo dwa miałam przyduze przed okresem je zakładalam n
 
reklama
wowowo ja też jem ale raczej często a mało ...tyle bym przy jednym posiedzeniu za chiny nie wepchnęła :rofl: za chwilę idę na krupnik :tak:
 
Kochane ja mam dzień kiedy dużo jem, a następnego dnia prawie nic. Były dni gdzie jechałam na jednym jogurcie. Ciastek nie zjadlam, bo miały być kokosowe a nie waniliowo kokosowe, jogurt na później ale zrobiłam jeszcze pół bułki.
Od wczoraj mam mdłości ale omijam kibelek. Mecze się samym chodzeniem i głowa mnie boli.
 
Ja ostatnio jestem w jakims ciagu jedzeniowym, ale tez na raz za duzo nie moge oraz jem glownie w pierwszej polowie dnia. Popoludniu nie jestem glodna.

Bylam wlasnie na zakupach i kupilam nowe jeansy, chociaz mam powazne watpliwosci czy dlugo w nich teraz pochodze;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja miałam tak sprzątać a posprzątałam tylko kuchnie i łazienki i nie mam siły na więcej.. Masakra.

Dziewczyny czy czujecie już ruchy?? Ja już tak bardzo bym chciała, byłabym spokojniejsza. Ale jeszcze nic nie czuje.
 
reklama
Pokazuj Kasiulka :-D

Kornela to połóż się może, Emka coś mówiła, że na ból głowy dobrze sobie skronie czymś posmarować tylko nie pamiętam czym...
 
Do góry