reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

KasiaRo
Co do bólu nad pepkiem to może być mięsień prosty ale pewniejszy jest ucisk przepony.Moze siedziałas w jakims zgieciu i jak się wyprostowslas to bolało:)

No tak tez bywa. Dziwi mnie tylko ze jak ide to nie czuje tego bolu, a jak tylko stane to sie pojawia. I nie zebym stala nie wiadomo ile. Wystarczy kolejka do kasy w sklepie albo przejechanie dwoch przystankow tramwajem.



ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Gabee, Paulinka, wszystkiego najlepszego dziewczynki :)

Poproszę o kciuki. Zaraz uciekam do lekarza i się bardzo denerwuje, bo brzuch mnie boli i to mocno :/ M pracuje i nie może wziąć w pracy wolnego aby ze mną jechać na wizytę, ale mój brat wczoraj zadzwonił i powiedział, że przejedzie się ze mną.

Pozdrawiam.

kciuki &&&&&

Gabeeee - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, 100 lat!!

Kochane, ja dziś wyjeżdżam na urlop, wracam w przyszłą sobotę. Trzymam kciuki za wizyty, za Was i za Wasze bobaski.

Jakbym nie dała rady w przyszłym tygodniu, to:

Życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :)

udanego wypoczynku


ja zasypiam właśnie ....chyba poczułam delikatne smyranie :-) :)
 
Ja dziś na 15:30 idę do gina i mam mieć badania prenatalne. Zajęłam się sprzątaniem mieszkania, żeby nie myśleć i dać upust stresowi ;-)
 
Ja właśnie skończyłam gotować obiad - szczaw z ziemniaczkami i naleśniki z serem z orzechową nutą :biggrin2: Chcę jeszcze posprzątać 2 pokoje ale nie wiem czy mi się uda bo nie czuję się za dobrze.

Też już zaczełam 2 trymestr ale nie zauważyłam żadnej różnicy w samopoczuciu.

Trzymam kciuki za wizyty &&&
 
reklama
Witam ponownie po wizycie:-) :)...

Jak to dobrze że gin nr 1 już wrócił od razu przyjemniej wizyta przebiega:tak:
opis na odpowiednim wątku :tak:
Kolejne wizyty mam już ustalone na 29/03 i na 12/04 z tym że już na Świdnik będę jeździć bo mam bliżej i nie stoję w żadnych korkach:tak: a przez cały Lublin w godzinach szczytu to i dobrą godzinę mogę jechać o ile 5-10km/godz. można nazwać jazdą :rolleyes2:
 
Do góry